Tulevikumuusikud 2009


Tulevikumuusikute festivali raames toimus kaks kontserti - 18. mail ja 21. mail. Esimesel kontserdil musitseerisid solistid koos Eller Sümfonietiga, teisel aga kammerkoosseisud.

18. mai 2009

Tulevikumuusikud I


Eller Sümfoniett, dirigent Lilyan Kaiv 
Solistid: Mihkel Kallip, Paul/Gunnar Loorand, Tiit Joamets, Toomas Vana,
Kirke Karja, Mari Visnapuu, Kristi Timma, Maila Laidna ja Grete Jädal 
 
KAVA
W. A. Mozart    Rondo D,duur 
   Mari Visnapuu (klaver, IV kursus) 
J. Haydn   Tšellokontsert nr.1 C,duur I osa 
   Paul-Gunnar Loorand (tšello, II kursus)  
G. Rossini    Clarina aaria ooperist Abieluveksel
   Karolis Kaljuste (sopran, III kursus)
M. Bruch    Viiulikontsert g,moll II osa 
   Kristi Timma (viiul, IV kursus)
G. Verdi    Gilda aaria ooperist Rigoletto 
   Maria Leppoja (sopran, IV kursus)  
A. Skrjabin    Klaverikontsert II osa
   Maila Laidna  (klaver, IV kursus) 
Vaheaeg
W. A. Mozart    Klaverikontsert B,duur I osa 
   Kirke Karja (klaver, IV kursus)
F. Chopin    Klaverikontsert nr. 1 II osa
   Grete Jädal (klaver, II kursus)
W. A. Mozart   Figaro aaria ooperist Figaro pulm 
   Tamar Nugis (bariton, II kursus)  
J. Haydn    Trompetikontsert Es,duur III osa 
   Mihkel Kallip (trompet, II kursus)  
L. Gröndahl    Tromboonikontsert II osa  
   Toomas Vana (tromboon, IV kursus)  
F. Liszt    Ungari rapsoodia nr. 2
   Tiit Joamets (marimba, III kursus)


 

21. mail 2009

Tulevikumuusikud II

 
Elleri kooli parimad kammeransamblid 

KAVA
W. A. Mozart   Allelujah motetist Exultate, Jubilate
A. Guilmant    Sümfooniline pala
    Solist Toomas Vana (tromboon, IV kursus)
A. Lemba   Oktett vaskpillidele ja klaverile
    Maila Laidna (klaver, IV kursus) 
    Eller Brass 
          Dirigent / juhendaja õp. Priit Sonn
P. Sarasate   Baski capriccio
   Kristi Timma (viiul, IV kursus)
   Kontsertmeister Ebe Müntel
   Õp. Kadri Sepalaan
C. Debussy   Hommage a Rameau
    Leila Röömel (klaver, III kursus)
    Õp. Tanel Joamets
Peter van Onna  Kristalsed unistused 
    sopransaksofonile ja klaverile 
   Tanel Koho (sopransaksofon, I kursus)
   Mari Visnapuu (klaver, IV kursus)
   Õp. Ursula Chillaud (kaasaegse kammermuusika klass)
Ch. W. Gluck   Orfeo retsitatiivid ja aaria 
    Chiamo il mio ben cosi ooperist Orfeo ed Euridice
    Andreas Kalkun (kontratenor, IV kursus)
   Kontsertmeister Epp Hansberg
   Õp. Aino Kõiv
J. S. Bach   Sonaat E,duur I ja II osa
    Liina Kullerkupp (flööt, IV kursus)
   Kontsertmeister Külliki Seepter
   Õp. Lande Lampe-Kits
E. Glennie   Väike palvetaja                 
   Tiit Joamets (marimba, III kursus)
   Õp. Raivo Rebane
Ester Mägi   A due
   Siim Kartau (kitarr, IV kursus), 
   Anneli Kuusk (flööt)
M. Ravel   Trio klaverile, viiulile ja tšellole
     III Passacaglia
   Mari Visnapuu (klaver, IV kursus)
   Kristi Timma (viiul, IV kursus)
   Paul-Gunnar Loorand (tšello, II kursus)
   Õp. Ruth Ernstson