Tartu regiooni muusikakoolide kevadkontsert L 18. aprill 2015 kell 13 Tubina saal

Tartu regiooni muusikakoolide kevadkontsert
Osalevad: Tartu I Muusikakool, Tartu II Muusikakool, Ülenurme Muusikakool, Nõo Muusikakool, Tartu Valla Muusikakool, Põltsamaa Muusikakool, Elva Muusikakool, Jõgeva Muusikakool, Ilmatsalu Muusikakool, Alatskivi Kunstide Kool ja H. Elleri nim TMK 

KAVA

H. Elleri nim TMK

H. Lemmik                             "Pastoraal"
                                               Helena Maarja Tarro (flööt)
                                               õp Anneli Kuusk, km Jaan Kapp
                                              
J. Schmidt                               „All of me“
                                               Marten Mõru (klaver), õp Kadri Leivategija
 
C. Franck                               „Panis Angelicus“
                                               Karl Reimand (trompet)
                                               õp Priit Sonn, km Jaan Kapp
 
Tartu II Muusikakool
 
Iiri rahvalaul                         "Nine brave boys"
                                               kandleansambel
                                               õp Ruth Kuhi juhendamisel
 
E. Grieg                                  Nokturn op 54 nr 4
                                               Tuule Tars (klaver)
                                               õp Alli Selliov
        
V. Ahvenainen                       „Soome polka"
O. Hromušin                          „Ahv ja prillid“
                                              akordioniduo
                                               Alan Singh ja Radimir Mihhailov
                                               õp Olga Kostjukovitš


Ülenurme Muusikakool
 
J. Kern                                    „Smoke Gets In Your Eyes"
                                               klaveriansambel
                                               Liis Reimand ja Sebastian Juht
                                               õp Aime Vestmann ja õp Kaja Tavita
 
V. Ojakäär                              „Olematu laul“
                                               Pauline Vähi (laul), klaveril õp Ursel Oja
 
T. Naissoo                             „Kaks eite“
sdn. U. Oja                              Kirke Laura Allik ja Annamaria Kupper
                                               lauluduo, klaveril õp Ursel Oja
 
Elva Muusikakool
 
A. Skulte                                 Arietta
                                               Krister Toom (klaver)
                                               õp Aime Vestmann
 
D. Reed                                  „Viimne valss“
                                               Birgit Puusepp ja Sirle Tobber klaveriansambel, õp Aime                                                   Vestmann
 
      
Nõo Muusikakool
R. Schumann                         "Julge ratsanik"
                                               Stegert Johansson (klaver)
                                               õp Karmen Roos
 
Alatskivi Kunstide Kool
 
A.Dvorak                        Sümfoonia nr 9 „Uuest maailmast“, II Largo
                                               Andre Pärn (plokkflööt)
                                               klaveril õp Pille-Riin Aland
 
E. Mägi                            „Väike valss“
                                               Imre Nõmm (klaver)
                                               õp Inna Samuilov
 
J. S. Bach                         Musette
                                               Jaakob-Jaan Avvo (flööt)
                                               klaveril õp Pille Riin Aland
 
Tartu Valla Muusikakool
 
Läti rahvaviis                 „Roheline kadrill“  
                                               Eke-Tõnis Meriste (flööt )
                                               Mikk Kaasik (klaver)
                                               õp Liia Koorts ja õp Olga Silaeva
 
Hispaania rahvaviis       Fandanguillo
                                               Raner Kiisk  (kitarr)
                                               õp Mari Metsoja

Jõgeva Muusikakool

 
 V. Monti                                "Csardas"
                                               Teele Masing (flööt)
                                               õp Kersti Varrak,  km Ragnar Kriiska
 
S. Vassilenko                         Klarnetikontsert op. 135,  II osa
                                               Hanna Grete Allev (klarnet)
                                               õp Kristi Talisu, km Jelena Golub
 
Tartu I Muusikakool
 
A. Glazunov                            Hispaania tants  balletist „Raimonda“                                                                                     flöödiansambel
                                               Anna Talas (vilistlane), Siret Pärnpuu
                                               Mirjam Aavakivi, Siim Sõmer, Iris Gielen
 
P. Koepke                              Buffoon 
                                               solist Anni Ritson (bassklarnet)
 
A. Hatšaturjan                        Valss  draamale „Maskeraad“
                                               4-häälne tšellistide ansambel
                                               Loo Arukask, Helena Pahtma,
                                               Kerstin Kingo, õp Aili Tammik
 
                                               Sümfoniettorkester
                                               dirigent  Kaido Otsing 
 
Ilmatsalu Muusikakool
 
J. Thompson                   „Võidusõitja“
                                               Mihkel Vois (klaver)
                                               õp  Ragne Jõgeva
 
R. Pajusaar                     „Skandaal seinakapis“
                                               Tuuli-Heleene Kalda (akordion)
                                               õp Mai Sõõro
 
C. Hartog                        „Paolina“
                                               Robin Krivmen (kitarr)
                                               õp Tõnu Mina
 
S. Rahmaninov               „Itaalia polka“
                                               Grete-Brigitte Kalda (klaver)
                                               õp Ragne Jõgeva

Põltsamaa Muusikakool
 
G. M. Rodriguez             "La Cumparsita"
arr. D. Marlatt
 
Z. van Auken                  "The Blues"
                                         saksofoniansambel, juhendaja Urmas Mägi
 
 
 
 
               

Kontserdid

Telli uudisvoog »