Teel konkursile N 25. veebruar 2016 kell 17 Tubina saal

Teel konkursile
Esinevad Elleri muusikakooli noorteosakonna keelpilliõpilased.

Kavas: Haydn, Suk, Drdla, Suk, Poplavski jt 

KAVA

Tobias Pilv
A. Corelli - Sonaat G-duur I osa Prelüüd
W. H. Squire - Bourree
õp. R. Mets, klaveril A.-M. Palm

Kärt Rannik
E. Arro - Largo
C. Saint-Saëns - Allegro appassionato
õp. R. Mets, klaveril A.-M. Palm

Helene Hermiine Tamm 
H. Eller - Allegretto
W. Potstock - Souvenir de Sarasate
õp. E. Roosaar, klaveril E. Müntel

Johannes Palm
Ch. Dancla - Romanss „Armurõõm“
J. Haydn - Rondo Ungari stiilis
õp. K. Eeroja-Põldoja, klaveril A.-M. Palm

Evelin Uue 
D. Popper / J. Haydn - Kontsert C - duur II osa
D. Popper - Prantsuse külatants
õp. R. Mets, klaveril A.-M. Palm

Rebekka Tutskanjuk
A. Lemba - Armastuse poeem
P. de Sarasate - Malagueña
õp. E. Roosaar, klaveril E. Müntel

Oliver Valk 
C. Saint-Saëns - Aaria ooperist Simson ja Delilah
G. Goltermann - Capriccio
õp. R. Mets, klaveril A.-M. Palm

Mihkel Kivastik 
G .F. Händel - Variatsioonid A-duur
M. Meritähti / A. Hakkarainen - Ih-ah-haa
õp. A. Läänelaid, klaveril A. Russak

Elian Ennok
A. Rubinštein - Meloodia
Ch. Dancla - Polka
õp. A. Läänelaid, klaveril A. Russak

Karmen Ipsberg
T. Bayly - Ammumöödunud ajad
Valgevene rahvalaul - Vutike
õp. J. Kukk, klaveril V. Maimik

Emma Tammpere
N. Baklanova - Romanss
D. Kabalevski - Klounid
õp. J. Kukk, klaveril V. Maimik

Maarja-Leen Piirimäe 
E. Grieg - Andantino op17 nr 15
O. Rieding - Kontsert h- moll III osa
õp. K. Sepalaan, klaveril I. Kostanda

Indrek Roosaar
J. Haydn - Lauluke
C. M. von Weber - Valss
õp. K. Eeroja-Põldoja, klaveril A.-M. Palm

Tiiu Piibe Kuusemaa 
G. Pergolesi - Siciliana
M. Poplavski - Mazurka
õp. E. Roosaar, klaveril E. Müntel

Rica Veevo
N. Baklanova - Romanss
H. Schlemüller - Skertsiino
õp. R. Mets, klaveril A.-M. Palm

Anni Heero
N. Baklanova - Mazurka
P. Tšaikovski - Hommikupalve
õp. A. Läänelaid, klaveril A. Russak

Adeliine Lail
Valgevene rhvlaul - Vutt
Ch. Dancla - Polka
õp. K. Eeroja-Põldoja, klaveril A.-M. Palm

Oskar Läänelaid
J. Haydn - Lauluke
L. Josef - Tarantella
õp. A. Läänelaid, klaveril A. Russak

Uku Toots 
P. Tšaikovski - Naapoli laul
F. Schubert - Ave Maria
õp. E. Roosaar, klaveril E. Müntel

Ljubov Brovarets
G. Tartini - Saraband g-moll
C. Bohm - Introduktsioon ja Polonees
õp. A. Läänelaid, klaveril A. Russak

Henri Nigul
J. B. Weckerlin - Vana prantsuse lauluke
P. Tšaikovski - Naapoli lauluke
õp. J. Kukk, klaveril V. Maimik

Rebekka Soosaar
G. Giordani - Caro mio ben
D. Kabalevski - Võrukael
õp. J. Kukk, klaveril V. Maimik

Karmen Kotkas
P. Tšaikovski - Kurb lauluke
L. Aubert - Tamburiin
õp. K. Eeroja-Põldoja, klaveril A.-M. Palm

Hans Markus Danilas 
A. Rubinstein - Meloodia
A. Vivaldi - Kontsert G duur op.3 I osa
õp. E. Roosaar, klaveril E. Müntel

Linda Reet Groote
E. Mägi - Tantsides
C. Bohm - Sarabande
õp. E. Roosaar, klaveril E. Müntel

Emily Susanna Knotts 
P. Tšaikovski - Sõnadeta laul
W. H. Squire - Talupoja tants
õp. R. Mets, klaveril A.-M. Palm

Katariina Lorenz
K. Davõdov - Sõnadeta romanss
S. Lee - Gavott
õp. R. Mets, klaveril A.-M. Palm

VAHEAEG

Maria Tihhanovski
L. Portnof - Vene fantaasia nr. 2
N. Rubinštein - Perpetuum Mobile 
õp. A. Läänelaid, klaveril A. Russak

Mirtel Tamm-Raudver
A. Moffat - Hällilaul
M. Popławski - Mazurka
õp. K. Eeroja-Põldoja, klaveril A.-M. Palm

Lembi Laine Kuusemaa 
F. M. Veracini - Largo
M. Moszkowski Hispaania tants
õp. E. Roosaar, klaveril E. Müntel

Teele Tars
A. Järnefelt - Hällilaul
W. Potstock - Souvenir de Sarasate
õp. K. Eeroja-Põldoja, klaveril A.-M. Palm

Epp Katariina Jaanson 
F. Drdla - Serenaad
J. Suk - Appassionato
õp. K. Eeroja-Põldoja, klaveril A.-M. Palm

Linda Lukas
S. Rahmaninov - Vokaliis 
P. de Sarasate - Introduktsioon ja tarantella 
õp. K. Sepalaan, klaveril I. Kostanda