Klaveri sügiskool 4.-7. oktoober 2017 Heino Elleri muusikakool

Õppejõud Kai Ratassepp ja Mati Mikalai Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast ning Elleri kooli klaveriosakonna õpetajad.

Improvisatsiooni õpetavad Jaak Sikk ja Tanel Joamets.

Osaleda soovijatel ette valmistada 1-2 pala (soovitavalt peast). Iga kursusel osaleja saab 2 eriala tundi (30+20 min) ja soovi korral 1-2 improvisatsiooni.

4. oktoober kell 18 Tubina saal
Sten Lassmanni soolokontsert
Beethoven, Eroica ja Appsaionata

7. oktoobril kell 14 Elleri saal
Kursuse lõppkontsert 

Kursus ja kontserdid on tasuta.  

Elleri Muusikakooli klaveriosakond.

Registreerimine Pille Taniloo pille@tmk.ee

.................................................................

KAVA

Kai Ratassepa meistriklass

Neljapäev, 5. oktoober

14.30 Helena Gross 4. kl.
Behr „Mustlaslaager“, Szokolay „Pöialpoiss“, Czerny-Germer Etüüd nr. 8

15.15 Saara Vilson 2. kl.
Kabalevski“Klounid“, Burgmüller „ Ballaad“

16.00 Angela Ikonen 7. kl.
Lagidze „Muusikaline moment“, Berens Etüüd op. 88 nr. 28

16.45 Tuule Pihlap 7.kl.
Eespere „Neli ostinaatot“

17.30 Imre Nõmm 6. kl.
Sisask „Maokandja-häving“

18.15 Lilian Hindrikson 5. kl.
Liszt ungari rapsoodia nr. 3, Heller Etüüd d-moll op. 45 nr. 15, Tobias „Valss“

Reede, 6. oktoober

12.30 Carolin Karo IV k.
Grieg Sonaat e-moll II, III osa

13.15 lõuna

13.45 Teele Siim 3. kl.
Czerny-Germer Etüüd D-duur, Gillock „Mandariinide rongkäik“

14.30 Elisabeth Herta Laht 3. kl.
Harker „Kiikudes haldjamaal“
Czerny-Germer Etüüdid 25, 26, 27, 32

15.15 Rhianna-Mai Tenson 3. kl.
Kuhlau Sonatiin C-duur op.55 I, II, Szokolay „Pöialpoiss“, Czerny-Germer, Etüüdid nr. 25, 26

16.00 Merete Pakarinen 4. kl.
Clementi Sonatiin C-duur I osa

16.45 Magnus Pikksaar 5. kl.
Chopin Mazurka g-moll, Burgmüller „Sülfiidid“

17.30 Kadri- Liis Laas 6. kl.
Sibelius „Kuusk“, Haydn Sonaat Es

18.15 Hob 49. I osa

Laupäev, 7. oktoober

10.00 Rhianna-Mai Tenson 3. kl.
Kuhlau, Czerny- Germer, Szokolay

10.30 Elisabeth Herta Laht 3. kl.
Harker, Czerny-Germer

11.00 Erika Kuznetsova 4. kl.
Czerny-Germer Etüüd e-moll, Mägi „Väike valss“

11.30 Teele Siim 3. kl.
Czerny-Germer, Gillock

12.00 Saara Vilson 2. kl.
Kabalevski, Burgmüller

12.30 Angela Ikonen 7. kl.
Lagidze, Berens

13.00 Lilian Hindrikson 5. kl.
Liszt, Heller, Tobias


Mati Mikalai meistriklass

Neljapäev, 5. oktoober

14.30 Annamaria Kupper 9. kl.
Haydn Sonaat D Hob. 19 I osa

15.15 Merit Tomson 7. kl.
Mozart Sonaat C KV 545 I osa, Moszkowski Etüüd g- moll

16.00 Karina Agnes Kaudkats 6. kl.
Czerny Etüüd c- moll op. 299, Mozart Sonaat B- duur KV 570 I osa

16.45 Carolin Karo IV k.
Grieg Sonaat e- moll I osa

17.30 Getter Kiissel

18.15 Anu Jaagosild I k.
Tubin, Saar, Skrjabin Prelüüdid

Reede, 6. oktoober

12.30 Anu Sihv IV k.
Beethoven Sonaat B-duur nr. 11 I osa

13.15 Anu Sihv

14.00 lõuna

14.45 Anu Jaagosild I k.
Tubin, Saar, Skrjabin Prelüüdid

15.30 Anna Malõseva 8. kl.
Beethoven Sonaat f-moll I osa

16.15 Getter Kiissel

17.00 Annamaria Kupper 9. kl.
Haydn Sonaat Hob. 19 I osa

17.45 Eva Lotta Lepp III k.
Chopin Skertso nr. 1 h-moll, Debussy „Uppunud katedraal“

18.15 Eva Lotta Lepp

Laupäev, 7. oktoober

10.00 Merit Tomson 7. kl.
Mozart, Moszkowski

10.30 Karina Agnes Raudkats 6. kl.
Czerny, Mozart

11.00 Helmi Lindström 7. kl.
Cramer Etüüd C op. 50, Bertini Etüüd g op. 29 nr. 3, Chopin „Sostenuto“

11.30 Helmi Lindström

12.00 Anna Malõševa 8. kl.
Beethoven

12.30 Magnus Pikksaar 5. kl.
Chopin Mazurka g-moll, Burgmüller „Sülfiidid"


Jaak Sikk. Improvisatsioon

Neljapäev, 5. oktoober

14.30         Helena Gross 4. kl.
15.15         Saara Vilson 2. kl
16.00         Kadri-Liis Laas 6. kl.
16.45         Gloria Palm 3. kl.
17.30         Tuule Pihlap 7. kl.

Reede, 6. oktoober

14.00         Maia-Lii Pruulmann 1. kl.
14.30         Agnes Pruulmann 2. kl.
15.15         Elisabeth Herta Laht 3. kl.
16.00         Rhianna-Mai Tenson 3. kl.
16.45         Merit Tomson 7. kl.
17.30         Magnus Pikksaar 5. kl.
18.15         Helmi Lindström 7. kl.

Laupäev, 7. oktoober

10.00         Elisabeth Herta Laht
10.30         Rhianna-Mai Tenson
11.00         Merit Tomson
11.30         Magnus Pikksaar
12.00         Helmi Lindström
12.30         Kristanna Koemets
13.00         Gloria Palm


Koolitused

Telli uudisvoog »