EVAN ROTHSTEINI MEISTRIKLASSID

Laupäev, 14. veebruar

10.00 R. Schumann - Klaverikvintett Es-duur op. 44 
I Allegro brillante, II In modo d`una Marcia, III Molto vivace 
Karolina Žukova (klaver), Kati Meibaum (viiul), Hans Christian Aavik (viiul), Liisa Välja (vioola), Marten Meibaum (tšello)
 
11.00 R. Schumann - Klaverikvintett 

12.00 M. Moszkowski - Süit kahele viiulile ja klaverile op 71 
Merily Leotoots, Mari-Liis Urb (viiulid) Grete Jädal (klaver) 
 
Lõuna
 
14.30 S. Rahmaninov - Keelpillikvartett nr 1 
Anna Šuvajeva (1. viiul), Arta Lipora (2. viiul), Amanda Rupeika (vioola), Emilija Rozensteina (tšello)
 
15.30 G. Fauré - Klaverikvartett c-moll op 13, I Allegro molto moderato 
Mihhail Kriiva (klaver), Jekaterina Sizova (viiul) Greten Lehtmaa (vioola), Marten Meibaum (tšello)
 
Pühapäev, 15. veebruar

12.00 S. Rahmaninov - Keelpillikvartett nr 1 
12.45 J. Haydn - Keelpillikvartett op 76 nr 4, I osa 
Anna Suvajeva, Arta Lipora, Amanda Rupeika, Emilija Rozensteina 

MAJA NOSOWSKA MEISTRIKLASSID


Reede, 13. veebruar

14.00 M. Glinka - „Võ ne pridete vnov“ 
vokaalduett  Inna Pavlik- Annika Põitel 
J. Brahms - “Die Meere“ vokaalduett 
Eleri Lillemäe - Raiko Raalik 
F. Mendelssohn - „Gruss “, „ Abendlied “ 
vokaalduett Anna Grete Rebane - Lembi Liis Ebre

15.00 S. Rahmaninov - „Poljubila ja na petšal svoju“ 
H. Wolf - „Der Gärtner“ 
W. A. Mozart - „Als Luise...“ 
Eleri Lillemäe (sopran), Ebe Müntel (klaver)
 
16.00 F. Schubert - „An die Musik“, „Der Tod und das Mädchen“ 
P. Tšaikovski - „Notš“, „Hotel bõ v edinoe slovo“, „Net tolko tot, kto znal“ 
S. Rahmaninov - „U vrat obiteli svjatoi“ 
Raiko Raalik (bariton), Ebe Müntel (klaver)
 
17.00 G. Fauré - Klaverikvartett in c-moll op.13, I Allegro molto moderato 
Mihhail Kriiva (klaver), Marten Meibaum (tšello), Greten Lehtmaa (vioola), Jekaterina Sizova (viiul) 

Laupäev, 14. veebruar

10.00 Rahmaninov, Wolf, Mozart 
Lillemäe - Müntel 
 
11.00 Schubert, Tsaikovski, Rahmaninov 
Raalik - Müntel 
 
12.00 Mendelssohn, Brahms vokaalsansamblid 

Lõuna
 
14.30 D. Šostakovitš - Klaveritrio nr 1 op 8 
Anette Kriisa (klaver), Ann Meeta Teppo (viiul), Silauan Hirvoja (tšello)
 
15.30 F. Schubert - Sonaat for viiulile ja klaverile A-duur, I Allegro moderato 
Karmen Urb (viiul), Olga Oja (klaver)
 
Pühapäev, 15. veebruar 

12.00 J. Brahms - Sonaat viiulile ja klaverile nr 1, I osa 
Hans Christian Aavik (viiul), Karolina Žukova (klaver)
 
12.45 E. Chausson - Klaveritrio in g-moll op 3, I osa 
Anna Maria Kaarma (klaver), Valentina Vaab (viiul), Siluan Hirvoja (tšello)


PROF. PETRAS KUNCA MEISTRIKLASSID 

Reede, 13. veebruar 

14.00 Händel - Sonaat oboele ja basso continuole c-moll op 1 nr 8  
Kaisa Kuslapuu (orel), Kristin Kaha (oboe) 
 
15.00 Moszkowski - Süit kahele viiulile ja kalevrile op 71 
Merily Leotoots, Mari-Liis Urb (viiulid) Grete Jädal (klaver) 
 
16.00 E. Ewazen - Sonaat tromboonile ja klaverile 
Teno Kongi (tromboon), Kristi Hinsberg (klaver)
 
17.00 L. v. Beethoven - Trio in B-duur op 11, I osa 
Arno Gabriel Humal (klaver), Ranno Tamm (viiul), Armas Riives (tšello)
 
Laupäev, 14. veebruar 

10.00 J. Haydn - Trio kolmele kitarrile 
F. Gragnani - Trio D duur, I Allegro 
Priit Peterson, Saskia Kiting, Jakob Laidus

11.00 J. Haydn - Trio  
Mait Peterson, Magnus Leopard (tromboonid), Imre Leopard (tuuba) 

12.00 P. Vasks - Klaverikvartett, I Preludio II Danze 
Mihhail Kriiva (klaver), Marten Meibaum (tšello), Greten Lehtmaa (vioola), Jekaterina Sizova (viiul) 
 
14.30 J. Brahms - Sonaat viiulile ja klaverile nr 1, I osa 
Hans Christian Aavik (viiul), Karolina Žukova (klaver)
 
15.30 J. Haydn - Keelpillikvartett op 76 nr 4, I osa 
Anna Suvajeva, Arta Lipora (viiulid), Amanda Rupeika (vioola), Emilia Rozensteina (tšello)
 
Pühapäev, 15. veebruar 

12.00 J. Haydn - Klaveritrio Hob XV 16 in D-duur, I osa 
Anette Kriisa (klaver), Ann Meeta Teppo (viiul), Siluan Hirvoja (tšello) 

12.45 R. Štšedrin  - A la Albeniz 
Hans Christian Aavik (viiul), Karolina Žukova (klaver) 

JUNIO KIMANENI MEISTRIKLASSID


Reede, 13. veebruar
 
14.00 F. Grangnani - Trio kolmele kitarrile D-duur 
Priit Peterson, Saskia Kiting, Jakob Laidus

15.00 P. Vasks - Klaverikvartett, I Preludio II Danze 
Mihhail Kriiva (klaver), Marten Meibaum (tšello), Greten Lehtmaa (vioola), Jekaterina Sizova (viiul)
 
16.00 F. Schubert - Sonaat A-duur viiulile ja klaverile, I osa 
Karmen Urb (viiul), Olga Oja (klaver)
 
17.00 R. Schumann - Adagio ja Allegro op 70 
Jürnas Rähni (metsasarv), Signe Saarmets (klaver) 
 
Laupäev, 14. veebruar 

10.00 E. Ewazen - Sonaat tromboonile ja klaverile 
Teno Kongi (tromboon), Kristi Hinsberg (klaver)
 
11.00 J. Haydn - Trio Hob XV 16 in D-duur, I Allegro 
Anette Kriisa (klaver), Ann Meeta Teppo (viiul), Siluan Hirvoja (tšello) 
 
12.00 A. Tšerepnin - Spordisonatiin saksofonile ja klaverile
Ingrid Kruusmägi (saksofon), Luisa Lõhmus (klaver)
 
Lõuna
 
14.30 L. v. Beethoven - Trio op 11 in B-duur,I osa 
Arno Gabriel Humal (klaver), Ranno Tamm (viiul), Armas Riives (tšello)
 
15.30 R. Štšedrin - A la Albeniz 
Hans Christian Aavik (viiul), Karolina Žukova (klaver)
 
Pühapäev, 15. veebruar
 
12.00 L. E. Shaw - Tripperie nr. 4
Eliise Tani, Artur Reinpõld, Richard Tamra (metsasarved) 

12.45 A. Hänsel - Kontšertiino kahele metsasarvele
Artur Reinpõld, Richard Tamra (metsasarved), Ieva Kostanda (klaver)

PROF. MARJE LOHUARU MEISTRIKLASSID

Reede, 13. veebruar  
 
14.00 E. Tubin - Sonaat altsaksofonile ja klaverile  ETW 61, I  Allegro  
Karl Tipp (saksofon), Kristi Hinsberg (klaver)    

15.00 E.-S. Tüür - Sonaat kahele klaverile  
Gerda Klemm, Sven Sander Šestakov 

16.00 T. Kõrvits - „Thulemaa laulud“ flöödile ja klaverile, I osa
Helis Oidekivi (flööt), Jaan Kapp (klaver) 

17.00 C. P. E. Bach - Sonaat g-moll  
Pärtel Pilv (saksofon), Karl Aleksander Sirp (klaver) 

Laupäev, 14. veebruar  
 
10.00 R. Schumann - Adagio ja Allegro op 70  
Jürnas Rähni (metsasarv), Signe Saarmets (klaver) 

11.00 E. Tubin - Sonaat flöödile ja klaverile, I Allegro moderato  
Helis Oidekivi (flööt), Jaan Kapp (klaver) 

12.00 E. Tubin - Sonaat altsaksofonile ja klaverile, I Allegro  
Karl Tipp (saksofon), Kristi Hinsberg (klaver) 

Lõuna

14.30 C. P. E. Bach - Sonaat g-moll  
Pärtel Pilv (saksofon), Karl Aleksander Sirp (klaver) 

15.30 E. Chausson - Klaveritrio op. 3 in g moll, I osa  
Anna Maria Kaarma (klaver), Valentina Vaab (viiul) Siluan Hirvoja (tšello) 

Pühapäev, 15. veebruar 
12.00 P. Vasks - Klaverikvartett,  I Preludio  II Danze  
Mihhail Kriiva (klaver), Jekaterina Sizova (viiul), Greten Lehtmaa (vioola), Marten Meibaum (tšello) 

12.45 A. Tšerepnin - Spordisonatiin saksofonile ja klaverile   
Ingrid Kruusmägi (saksofon), Luisa Lõhmus (klaver)