Euroopa Sotsiaalfondi ja Eesti Haridus- ja Teadusministeeriumi programmi "Täiskasvanute tööalane koolitus ja arendustegevused" raames toimunud koolitused


2008

Noodigraafika arvutil I moodul 7.–11.01.2008, läbiviija: Kristo Matson

Kultuuriloost IV 11. 01.2008, läbiviija: Meego Remmel

Täienduskoolitus akordioniõpetajatele 26.01.2008, läbiviijad: Ene Nael, Külli Kudu

Täienduskoolitus pärimusmuusikast 04.-08.02.2008, läbiviijad: Veljo Tormis, Eesti, Soome, Rootsi, Norra ja Islandi kultuuriloo / pärimusmuusika õppejõud

Täienduskoolitus akordioniõpetajatele 15.02.-25.04.2008, läbiviijad: Uno Arro, Endel Jukk

Täienduskoolitus akordioniõpetajatele 23.02.08, läbiviija: Külli Kudu

Noodigraafika arvutil II moodul 25.–29.02.2008, läbiviija: Kristo Matson

Täienduskoolitus jazzmuusikutele, saksofoniõpetajatele- ja mängijatele 29.02.-01.03.2008, läbiviijad: Pekka Toivanen (Soome), Tanel Ruben, Heli Reimann, IS Music Team

Täienduskursus tšelloeriala metoodikast  1.- 2.03.2008, läbiviijad: Laine Leichter, Mart Laas, A. Västrik

Täienduskoolitus klaveriõpetajatele 8.-13.03.2008, läbiviijad: prof h.c. Arbo Valdma (Köln, Saksamaa), Niklas Pokki, Liisa Malmivaara, Jaana Luuppala (Turu, Soome), Ruth Ernstson, Pille Taniloo, Tanel Joamets, Jorma Toots, Andres Mutso (Elleri kool, Eesti)

Täienduskoolitus akordioniõpetajatele 15.03.2008, läbiviija: Külli Kudu

Kursus klaveriõpetajatele 25.03.2008 Ahtme Kunstide koolis, läbiviija: Tanel Joamets

Akordioni eriala meistriklass 29.03.2008, läbiviija: Sofia Ahjoniemi (Soome)

Klaveriõpetajate metoodikapäev 5.04.2008, läbiviijad: Tiina Konks, Pille Taniloo, Aivar Kallaste, Ebe Müntel, Jorma Toots

Keelpilliõpetajate metoodikapäevad 9.-10.04.2008, läbiviijad: Tõnu Reimann, Mirjam Kerem

Kursus klaveriõpetajatele 10.05.2008, läbiviija: Ruth Ernstsoni

Täiskasvanukoolitus muusikakoolide juhtidele21.05.2008, läbiviija: Laine Simson

Klaveri Suveakadeemia klaveriõpetajatele 18.-20.08.2008, läbiviijad: Carlos Juris ja Hamsa al Wadi Juris,  Anto Pett, Liina Lill, Tanel Joamets, Jorma Toots, Epp Hansberg, Ene Arro, Tiiu Usk, Tiina Konks, Iive Joamets, Pille Taniloo, Andres Mutso, Ruth Ernstson, Liina Kütt

Kultuurikorralduse suveakadeemia 25.–29.08.2008, läbiviijad: Külli Hansen, Erkki Peetsalu, Ruta Rannu, Anne Kalvi

Täienduskoolitus vabastavatest liikumistest 25.-28.08.2008, läbiviijad: Kaja Hermlin ja Inga Neissaar

Klaveriõpetajate meistriklass 19.-20.09.2008, läbiviija: Katarina Nummi-Kuisma (Espoo Muusikakool, Sibeliuse Akadeemia, Soome)

Plokkflöödi metoodika 21.09.2008, läbiviijad: Taavi-Mats Utt ja Reet Sukk (varajase muusika stuudios Cantores Vagantes)

Lauljate meistrikursus 23-26.09.2008, läbiviija: prof. Eva Märtson

Juhtimiskursus muusikakooli juhtidele 8. ja 15.10.2008, läbiviija: Laine Simson

Saateimprovisatsioon klaveriõpetajatele 11. ja 18.10.2008, läbiviija: Jorma Toots

Puhkpilliõpetajate metoodikapäev 19.10.2008, läbiviijad: Aavo Ots (EMTA) ja Priit Sonn (Heino Elleri Muusikakool)

Akordioniõpetajate metoodikapäev ja meistriklass 25.-26.10.2008, läbiviijad: Ene Nael, Külli Kudu

Koorimuusika suurmeistrid 27.-31.2008, läbiviijad: Kuno Areng, Alo Ritsing, Katrin Aller, Virge Joamets, Vivian Tordik

Muusikaprogrammid arvutiõppes  27.-31.10.2008, läbiviija: Kristo Matson

Vokaalsümfoonilised žanrid 1.-2.11.2008, läbiviija: prof Toomas Siitan

Klaveriõpetajate meistriklass nr 1 3-4.11.2008, läbiviija: Riitta Kotinurmi (Soome)

Klaveriõpetajate meistriklass nr 2 5.-8.11.2008, läbiviija: prof. Abo Valdma

Saksofonid soolopillina kaasaegses repertuaaris 14.-15.11.2008, läbiviija: Marie-Bernadette Charrier (Bordeaux Konservatoorium), Ursula Chillaud (Heino Elleri Muusikakool)