Peep Peterson- kitarriõpetamise metoodika

Peep Peterson (23.12.1963) on lõpetanud Elleri Muusikakooli klassikalise kitarri eriala  2001 (õp-d Peeter Leesment ja Kuldar Kudu). 
On täiendanud ennast Eesti Kitarriseltsi ja Eesti Muusikaakadeemia ning rahvusvahelistel seminaridel ning meistriklassides järjepidevalt alates 1994. aastast.  Üheks oluliseimaks mõjutajaks on olnud õpingud Tartu Ülikooli Õpetajate Seminari haridusteaduskonna muusikaosakonnas külalisõppejõu, rahvusvaheliselt tunnustatud kitarripedagoog Patricio Zeoli juures aastatel 2006-2009. 

On mänginud erinevates kammeransansamblites (Tartu kitarrikvartett, Eesti kitarrioktett "Octavio")  ja teinud koostööd mitmete  Eesti tunnustatud muusikutega (Kuldar Kudu, Heiki Mätlik, Lilian Langsepp, jt.). Andnud kontserte Eestis ja välismaal.
Eesti Kitarriseltsi liige aastast 1999  ja 2009 taas valitud EKS juhatusse. Korraldanud EKS seminare, laste ja noorte kitarrilaagreid, kontsertsarju jms.
Käesoleval ajal töötab kitarriõpetajana Elleri Muusikakooli keskastmes ja noorteosakonnas ning eramuusikakoolis „Ardente“.

Tema pedagoogitöö on leidnud tunnustust nii Eestis kui ka välismaal, paljud tema õpilased on jõudnud heade  tulemusteni  kodumaistel  ja rahvusvahelistel kitarrikonkurssidel.