II Liivimaa Muusikakoolide Keelpillimängijate Konkurss toimus 3.-4. märtsil 2017 Elleri muusikakooli Tubina saalis.

Mängijaid hindas žürii koosseisus:
Niina Murdvee (EMTA, TMKK)
Katrin Talmar (Tallinna Muusikakool)
Ardo Västrik 

TULEMUSED

I vanuserühm
I koht

Kertu Kull (Jõgeva MK,õp.Svetlana Alp ja Kristel Eeroja-Põldoja)
Miko Marius Onni (Viljandi MK,õp.Heli Sommer)
Emili Naruson (Põlva MK,õp.Tiina-Mai Arund)
II koht
Karola Lee Aasavelt (Türi MK,õp.Aike Randmann)
Lenne Kukk (Võru MK,õp.Mirja Randvere)
Loviise Marie Laht (H.Elleri nim.Tartu MK, õp.Annela Läänelaid)
III koht
Mihkel Kivastik (H.Elleri nim.Tartu MK, õp.Annela Läänelaid)
Indrek Roosaar (H.Elleri nim.Tartu MK, õp.Kristel Eeroja-Põldoja)

Diplom
Katariina Käo (Tartu I MK,õp.Marju Villak)
Grete Andreson (Ülenurme MK, õp.Susann Elisabeth Eessaar)
Madli Heero (H.Elleri nim.Tartu MK, õp.Annela Läänelaid)
Richard Heinrich Laht (H.Elleri nim.Tartu MK, õp.Reet Mets)
Wilma Loviisa Saar (Ülenurme MK,õp.Heli Ilumets)
Keidi Lepiste (Põltsamaa MK,õp.Hiie Taks)
Eripreemia
Merje Floren A.Komarovski pala „Võidusõit“ eest (Tartu I MK,õp.Kai Rebane)
Rahel Mäe K.Namyslowsky pala „A Hupfata“ eest (Nõo MK,õp.Marju Varblane)

II vanuserühm
I koht

Uku Toots (H.Elleri nim.Tartu MK, õp.Eveli Roosaar)
Rute Trochynskyi (Viljandi MK,õp.Sirje Rein)
II koht
Maari Ello Onni (Viljandi MK,õp.Sirje Rein)
Dagmar Strohman (Tartu II MK,õp.Tiina Luhamets)
III koht
Maarja Olesk (Võru MK,õp.Marge Venkov)
Diplom
Anel Volmer (Põltsamaa MK,õp.Hiie Taks ja Kristel Eeroja-Põldoja)
Eripreemia
Lisbeth Lepp O.Riedingi pala „Ballaad“ eest (Põlva MK,õp.Tiina-Mai Arund)
Ketlin Saks Ch.Dancla pala „Romanss“ eest (Võru MK,õp.Marge Venkov)
Karl-Vahur Vingisaar L.Boccherini pala „Menuett“ eest (Viljandi MK,õp.Heli Sommer)
Elian Ennok C.Bohmi pala „Perpetuum Mobile“ eest (H.Elleri nim.Tartu MK õp.Annela Läänelaid)
 
III vanuserühm
I koht

Evelin Uue (H.Elleri nim.Tartu MK, õp.Reet Mets)
Hellika Otsar (Võru MK,õp.Mirja Randvere)
II koht
Johannes Palm (H.Elleri nim.Tartu MK, õp.Kristel Eeroja-Põldoja)
Eevo Eenok Eeriki Kask (Põltsamaa MK,õp.Hiie Taks ja Kristel Eeroja-Põldoja)
Diplom
Lembi Laine Kuusemaa (H.Elleri nim.Tartu MK, õp.Eveli Roosaar)
Anna Mutso (H.Elleri nim.Tartu MK, õp.Eveli Roosaar)

Anette Emilie Lail (Põlva MK,õp.Tiina-Mai Arund)
 
IV vanuserühm
II koht
Kärt Rannik (H.Elleri nim.Tartu MK, õp.Reet Mets)
III koht
Teele Tars (H.Elleri nim.Tartu MK, õp.Kristel Eeroja-Põldoja)      
Diplom
Annamarii Haab (Põltsamaa MK,õp.Hiie Taks ja Kristel Eeroja-Põldoja)
Helina Sommer (H.Elleri nim.Tartu MK, õp.Kristel Eeroja-Põldoja)