KLAVERI SÜGISKOOL


Olete oodatud meie klaveri sügiskooli, mis toimub 26.- 27. septembril 2014 Tartus, Elleri Muusikakoolis.  Õpilasi juhendavad EMTA õppejõud Kai Ratassepp ja Mati Mikalai. Palume õpetajal valmistada õpilas(t)ega ette 1- 2 pala ( soovitavalt peast). Õpilane saab kursuse käigus kaks erialatundi (30 + 20 min.) Kursus lõpeb sügiskoolis osalejate kontserdiga 27. septembril kell 16.00

H. Elleri nim. Muusikakooli klaveriosakond 

Sügiskooli kava

26. sept.   

kl.11    sügiskooli avamine  
11.15- 14.00     Kai Ratassepa ja Mati Mikalai lahtised tunnid  
14.00- 15.00     lõuna  
15.00- 17.00     tunnid jätkuvad  
17.15- 18.00     video vaatamine  
18.00- 19.00     klaveriduo Kai Ratassepp- Mati Mikalai kontsert  
19.00 vestlusring  

27. sept.  

10.00- 11.30 Katrin Alleri loeng Eesti klaverimuusikast lastele                                      11.30- 14.30   tunnid                                                                                         

16.00 sügiskoolis osalenud õpilaste kontsert,  sügiskooli lõpetamine   


Mati Mikalai meistriklass 

26.sept. 

11.15 - 11.45 Marten Mõru (Elleri kool  õp.K.Leivategija) 
Debussy“Kuuvalgus“, Schmidt „All of Me“
11.45 - 12.15 Elina Tšertšel (Elleri kool õp.K.Leivategija) 
Beethoven Sonaat G op.79 I osa
12.15 - 12.45 Gerda Klemm (Elleri kool õp.T.Joamets) 
Liszt Ungari rapsoodia nr.
12.45 - 13.15 Kirke Klaarika Kuimet (Tõrva MK õp.K.Reimund) 
Eller „Skertsiino“, Rollin „El Torero“
13.15 - 13.45 Aurelia Kumm (Võru MK õp.N.Sergejeva) 
Bach Menuett G, Duvernoy Etüüd op.176 nr.1, K.Rebane „Väikeste hiirte rõõmutants“

LÕUNA 
 
15.00 - 15.30 Ivar Peeling (Tartu II MK õp.J.Michaelis) 
Bach Väike prelüüd e, Berens Etüüd op.88 nr.7
15.30 - 16.00 Victoria Albert (Tartu II MK õp.I.Sokolova) 
Schubert  Saksa tants, Czerny- Germer Etüüd C
16.00 - 16.30 Anastasia Turkina (Tartu II MK õp.T.Ernits) 
Tausman Etüüd, Chopin Valss a- moll

18.00 kontsert

27.sept. 

11.30 - 11.50 Marten Mõru 
11.50 - 12.10 Elina Tšertšel 
12.10 - 12.30 Gerda Klemm 
12.30 - 12.50 Kirke Klaarika Kuimet 
12.50 - 13.10 Aurelia Kumm 
 
PAUS 
 
13.30 - 13.50 Ivar Peeling 
13.50 - 14.10 Victoria Albert 
14.10 - 14.30 Anastasia Turkina 
 
SAALIPROOVID  
 
16.00 kontsert  


Kai Ratassepa meistriklass 

26.sept. 

11.15 - 11.45 Liis Reimand (Ülenurme MK õp.A.Vestmann) 
Fibich Poeem
11.45 - 12.15 Karina Agnes Raudkats (Tabivere Huvikool õp.J.Golub) 
Metallidi „Hommik mägedes“, Goedice Etüüd G
12.15 - 12.45 Nele Jõgeva (Võru MK õp.A.Kaaslu) 
Czerny- Germer Etüüd nr.23 G, Tšaikovski Polka op.39 nr.4
12.45 - 13.15 Henn Kaaleb Humal (Elleri kool õp.P.Taniloo) 
Oja „Eesti tants“

LÕUNA

15.00 - 15.30 Tuule Tars (Tartu II MK õp.A.Selliov) 
Mägi „Kassari kadakad“
15.30 - 16.00 Grete Laine (Valga MK õp.M.Treial) 
Tšaikovski „Uus nukk“, Getalova „Lainetel“
16.00 - 16.30 Lilian Hindrikson (Põlva MK õp.R.Urb) 
Kuhlau Sonatiin op.55 nr.1

18.00 kontsert

27.sept. 

11.30 - 11.50 Liis Reimand 
11.50 - 12.10 Karina Agnes Raudkats 
12.10 - 12.30 Nele Jõgeva 
12.30 - 12.50 Henn Kaaleb Humal 
12.50 - 13.30 Carolin Karo  Beethoven Sonaat nr.5 c I osa 
 
PAUS 
 
14.00 - 14.20 Tuule Tars 
14.20 - 14.40 Grete Laine 
14.40 - 15.00 Lilian Hindrikson

SAALIPROOVID 
 
16.00 kontsert