Noorte Loomingu Konkursi preemiad 2017

Preemiad peatoetajalt IS Music Team:
Parim omalooming - Hanna Maarja Kangur
Parim arranžeering - Monika Erdman
Parim instrumentalist - Jaagup Jürgel
Parim vokalist - Anett Tamm
Üllataja preemia - Alex Verlin ja Felix Verlin

Publiku preemia - Elleri loomekeskuse preemia - Alex Verlin
Clockwork Studio preemia - Anett Tamm
Vanemuise kontserdimaja preemiad - Merlin Kivi, Hilary Karu ja Elsa Nagel
Viljandi kitarrifestivali preemia - Renar Trummal, Taaniel Pogga  

Konkurssi toetasid IS Music Team, Vanemuise kontserdimaja, Clockwork Studio, Elleri Loomekeskus, Viljandi kitarrifestival


Noorte Loomingu Konkursi preemiad 2016

Konkursi tulemused olid järgmised:
peapreemia - parim oma looming ja parim vokalist - KRISTEL DENISOV        
parim arranžeering ja parim instrumentalist - JAN KULBIN                      
publiku preemia - ANNA LEA HAAMER, HANNA MAARJA KANGUR  
üllataja - HANNA MAARJA KANGUR       

Konkurssi toetasid IS Music Team, Vanemuise kontserdimaja, Tartu Jazz Club, Ö Stuudio ja Forward Studio.

......................................................

Noorte Loomingu Konkursi preemiad 2014 


Konkurss oli avatud kõigile Elleri RM tudengitele, osalemiseks registreerus 10 kooslust.

Žürii jagas auhindu nejas kategoorias: parim vokalist, parim instrumentalist, parima loo ning parima seade autorid. Jazz Time eripreemia sai ka parim ansambel.

Žürii koosseisu kuulusid:
Toivo Unt, esimees - Nõmme Jazz, Jazz Time, Otsa kool
Lembit Saarsalu - Elleri kool
Oleg Pissarenko - Tartu Jazzklubi, Elleri kool
Margo Saaremets - Tartu linnavalitsuse kultuuriosakond
Ursel Oja - Elleri kool

ERMO 6 auhinnad pälvisid:

Parima loo autor - Johannes Laas / “Soo ääres”



Parima seade autor - Jana Kütt / “Värvid”


Parim vokalist - Elina Hokkanen



Parim instrumentalist - Lauri Kadalipp


Jazz Time eripreemia - ansambel Maimztet koosseisus:

Maimu Jõgeda - akordion

Karl-Madis Pennar - kitarr

Tõnis Koppel - bass

Lauri Kadalipp - löökpillid

Varasematel aastatel on ERMO-l tunnustust pälvinud näiteks lugude autorid Vootele Ruusmaa, Meelis Olev ja Jaanis Kill, seadete autorid Liis Ring, Tuuli Pruul ja Lauri Kadalipp, instrumentalistid Marvin Mitt, Roland Mällo ja Paul Neitsov, vokalistid Laura Junson, Anett Kulbin ja Kaisa Lillepuu ning ansamblid X-Panda, IHM Trio ja Wilhelm (tollase nimega Kõrge 9).

Auhinnafondi võitjatele pani välja Tartu linn ja andis üle Tartu abilinnapea Tiia Teppan. Jazz Time eripreemia - esinemine festivalil Jazz Time - andis üle žürii esimees Toivo Unt.

Lisainfo:

Oleg Pissarenko

+3725094902

olegpissarenko@gmail.com

http://www.tmk.ee/osakonnad/rutmimuusika/noorte-loomingu-konkurss

........................................................................

Noorte Loomingu Konkursi preemiad 

2013
Parim lugu: Jaanis Kill “Dorian’s Dance”
Parim seade: Lauri Kadalipp – seto rahvalaul “Heiko-leiko”
Parim vokalist: Susanna Aleksandra Veldi
Parim instrumentalist: Paul Neitsov
Parim ansambel: Kõrge 9
Anett Kulbin – vokaal
Elina Hokkanen – vokaal
Paul Neitsov – kitarr
Kristjan Mängel – trummid
Jorven Viilik – bass
Lauri Kadalipp – saksofon 

5st ERMOst võid lähemalt lugeda ka siit:
http://tartujazzclub.ee/5-ermo-konkursi-laureaadid-said-parjatud/

2012


Parim vokalist - Kaisa Lillepuu

Parim instrumentalist - Roland Mällo – tenorsaksofon

Parim kompositsioon - Meelis Olev – „Ülearu“, 4-osaline tsükkel naiskoorile, meessolistile ja rokkansamblile

Parim seade Tuuli Pruul – „Emperor's Temptation“

2011
parim vokalist - Anett Kulbin
parim instrumentalist - Marvin Mitt (kitarr)
parim seade - "Haigla Blues," autor Tuuli Pruul
parim lugu - "Nii puhtaks, nii puhtaks," autor Meelis Olev

2010
parim instrumentalist : Marvin Mitt
parim vokalist : Laura Junson
parim lugu : "Tühine" / Vootele Ruusmaa
parim seade : "Valgusaastad" / Liis Ring

2009
parim instrumentalist : Risto Virkhausen
parim vokalist : Kirsika Maamägi
parim lugu : "Linnukesed siristavad" / ansambel XPanda
parim seade : "Ekvivalentsed metamorfoosid" / Liis Ring ansambliga Vertigo