Elleri kooli kontaktid

Aadress: Lossi 15, Tartu 51003
kantselei: tel 742 3705
fax: 742 3611
kool@tmk.ee
Kool kasutab DVKd

Juhtkond

Direktor
Kadri Leivategija tel 742 3767 kadri[ät]tmk.ee
Direktori abi - personalitöötaja
Maire Saar tel 742 3705 maire[ät]tmk.ee
Haldusjuht
Peeter Illak tel 51 428 65 peeter.illak[ät]tmk.ee

Tugiüksused

Õppejuht
Ain Tarro tel 742 3384; 5560 9850 ain[ät]tmk.ee
Õppekorralduse spetsialist
Piret Hendrikson tel 742 3705 piret[ät]tmk.ee
Õppetöö arendusjuht
Virge Prank-Vijard virge.prank-vijard[ät]tmk.ee
Arendusjuht
Maiken Kull tel 742 3705 maiken.kull[ät]tmk.ee
Kontserdiosakonna juhataja
Lilyan Kaiv 742 3705 lilykaiv[äy]tmk.ee
Korraldus- ja kommunikatsioonijuht
Taimi Sild tel 51 67 558 taimi[ät]tmk.ee
Haridustehnoloog
Tony Tonni tel 5649 5676 tony[ät]tmk.ee
IT juht
Mart Lilleleht 507 8133 mart[ät]tmk.ee
Raamatukogu juhataja
Sirje Olesk tel 742 3705 sirje[ät]tmk.ee
Raamatukoguhoidja
Janika Vaniko tel 742 3705 janika.vaniko[ät]tmk.ee
Helirežissöör, helistuudio juhataja
Martin Hein martin[ät]tmk.ee
Helirežissöör, orelimeister
Urmas Taniloo urmas.taniloo[ät]tmk.ee
Klaverite hooldusmeister
Veli Sarv tel 566 18 911

Haldusüksused

Pearaamatupidaja
Vaike Mustkikkas tel 744 2232 vaike[ät]tmk.ee
Haldusspetsialist
Enn Rossi enn[ät]tmk.ee


Osakonnad

Klaveri ja oreli osakonna juhataja
Pille Taniloo pille[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Keelpilliosakonna juhataja
Kristel Eeroja-Põldoja kristel[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Puhkpilli- ja löökpilliosakonna juhataja
Ursula Chillaud ursula.chillaud[ät]tmk.ee
Anneli Kuusk (noorteosakond) anneli@tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Kooridirigeermise osakonna juhataja
Lilyan Kaiv lilykaiv[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Lauluosakonna juhataja
Viviane Kallaste viviane[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Akordion, kannel, kitarr - juhataja
Ruth Kuhi ruth.kuhi[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Kompositsiooni ja muusikateooria osakonna juhataja
Katrin Aller katrin[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Rütmimuusika osakonna juhataja
Ain Agan ain.agan[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Pärimusmuusika osakonna juhataja
Eeva Talsi eeva.talsi[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Üldklaveri osakonna juhataja
Anu Russak anu[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Üldainete osakonna juhataja
Virge Prank-Vijard virge.prank-vijard[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)
Kooristuudio
Külli Lokko kylli.lokko[ät]tmk.ee
(kooristuudiost)