Meie õpilaste edu Wirkhausi konkursil 20. okt



Fotol: Karl Reimand - I koht ja Grand prix

16.-17. oktoobril toimus Kõrvekülas David Otto Wirkhausile pühendatud puhk- ja löökpillimängijate konkurss. Meie kooli õpilased esinesid väga edukalt. Nende tulemused olid järgmised:
 
Puhkpillid
I vanuserühm 
I koht - Iko Heero, õpetajad P. Sonn ja M. Kallip, km J. Kapp
II koht - Laura Brita Einpaul, õpetaja U. Chillaud, km I. Kostanda
III koht - Mart Nikopensius, õpetaja U. Chillaud, km I. Kostanda 
- Otto Nõmm, õpetaja A. Kuusk, km  A. Russak 
- Oskar Nõmm, õpetajad P. Sonn, M. Kallip, km J. Kapp
 
II vanuserühm 
I koht ja Grand prix  - Karl Reimand, õpetajad P. Sonn ja M. Kallip, km J. Kapp 
I koht - Ats Lukas, õpetaja U. Chillaud, km I. Kostanda  
- Aksel Vürst, õpetajad E. Käbin ja T. Kalm, km M. Võrk  
II koht -  Albert Aadla, õpetajad P. Sonn ja M. Kallip, km J. Kapp 
Diplom - Alan Tšekunda, õpetajad P. Sonn ja M. Kallip, km J. Kapp  
 
III vanuserühm 
I koht - Ott Eric Ottender, õpetaja U. Chillaud, km I. Kostanda
II koht - Saamel Sonn, õpetaja U. Chillaud, km I. Kostanda  
- Sigrid Tomson, õpetaja L. Lampe-Kits, km. A. Russak  
- Aleksander Strelkov, õpetaja U. Chillaud, km I. Kostanda 
 
IV vanuserühm
I koht ja Grand prix  - Helena Saks, õpetaja A. Kuusk, km A. Russak
I koht - Pärtel Pilv, õpetaja U. Chillaud, km I. Kostanda  
- Anni Ritson, õpetaja T. Kalm, km M. Karm  
II koht - Anna Talas, õpetaja A. Kuusk, km. A. Russak
                                                                                                          
V vanuserühm  
I koht - Eliise Tani, õpetaja K. Otsing, km I. Kostanda 
- Ketlin Kallo, õpetaja T. Kalm, km M. Karm  
- Mait Peterson, õpetajad P. Sonn ja M. Kallip, km J. Kapp  
- Imre Leopard, õpetajad P. Sonn ja M. Kallip, km J. Kapp  
II koht - Teele Masing, õpetaja H. Mägi, km  I. Kostanda 
- Artur Reinpõld, õpetaja K. Otsing, km I. Kostanda 
- Siim Naaber, õpetajad P. Sonn ja M. Kallip, km J. Kapp
Diplom - Karina Ivantšuk, õpetaja H. Mägi, km  I. Kostanda 
 
Löökpillid
I vanuserühm   
Diplom - Juhan Sobko, õpetaja R. Rebane, km A. Hinn
- Mattias Tani, õpetaja R. Rebane, km A. Hinn 

V vanuserühm  
I koht - Kristella Ärmann, õpetaja R. Rebane, km A. Hinn 

Õnnitleme õpilasi ja õpetajaid!