Meie õpilaste saavutused vabariikliku konkursi "Parim noor instrumentalist 2016" regioonivoorudes 08. märts












Tartu regiooniülene löökpilliõpilaste konkurss

I vanuserühm
I koht - Osvald Nigola, õp. Raivo Rebane, km. Andre Hinn
Eripreemia - Mattias Tani, õp. Raivo Rebane, km. Andre Hinn

Tartu regiooni kandleõpilaste konkurss

I vanuserühm
II koht - Laura Liisa Aasa, õp Ruth Kuhi
Diplom kohustusliku pala väga hea esituse eest - Laura Liisa Aasa, õp Ruth Kuhi

Tartu regiooni tšelloõpilaste konkurss

I vanuserühm
Diplom - Rica Veevo, õp. Reet Mets, km. Anne-Mai Palm

II vanuserühm
I koht - Evelin Uue, õp. Reet Mets, km. Anne-Mai Palm
III koht - Tobias Pilv, õp. Reet Mets, km. Anne-Mai Palm
III koht - Kärt Rannik, Türi Muusikakool, õp. Helen Ott; H. Elleri nim. Tartu Muusikakool, õp. Reet Mets, km. Anne-Mai Palm

III vanuserühm
Diplom - Oliver Valk, õp. Reet Mets, km. Anne-Mai Palm

Tartu regiooni viiuliõpilaste konkurss

I vanuserühm
I koht - Uku Toots, õp. Eveli Roosaar, km. Ebe Müntel
III koht - Maarja Leen Piirimäe, õp. Kadri Sepalaan, km. Ieva Kostanda
Diplom - Indrek Roosaar, õp. Kristel Eeroja-Põldoja, km. Anne-Mai Palm

II vanuserühm

II koht - Helene Hermiine Tamm, õp. Eveli Roosaar, km. Ebe Müntel
III koht - Johannes Palm, õp. Kristel Eeroja-Põldoja, km. Anne-Mai Palm
Diplom - Linda-Reet Groote, õp. Eveli Roosaar, km. Ebe Müntel
Diplom - Anna Mutso, õp. Eveli Roosaar, km. Ebe Müntel

III vanuserühm

I koht - Linda Lukas, õp. Kadri Sepalaan, km. Ieva Kostanda
III koht - Teele Tars, õp. Kristel Eeroja-Põldoja, km. Anne-Mai Palm
Diplom - Epp Katariina Jaanson, õp. Kristel Eeroja-Põldoja, km. Anne-Mai Palm

Tartu regiooni kitarriõpilaste konkurss

I vanuserühm 
II koht - Jaagup Konksi, õp. Peep Peterson 

II vanuserühm 
II koht - Tobias Herman Jürgens, õp. Peep Peterson
III koht - Hanna Soomre, õp. Peep Peterson 
III koht - Andreas Peterson, õp. Peep Peterson 
III koht - Hendrik Pajur,  õp. Peep Peterson
Diplom - Joosep Elias Tõru, õp. Peep Peterson

Palju õnne!