Kolme kooli puhk- ja löökpillimängijate konkursi ajakava 06. märts



AJAKAVA


PUUPUHKPILLID

Noorem vanusegrupp puupuhkpillis
 
10.00
Elis Paluoja, I kursus,flööt
S. Karg-Elert, Impressions exotiques op. 134, I osa Idylle champetre
C. Saint-Saens „ Airs De Ballet D'ascanio“ - Adagio Et Variation
Õp. Heili Mägi
Klaveril Ieva Kostanda
 
Siret Sui, flööt, 10 klass
J.S.Bach – Sonaat E-duur I ja II osa
S. Karg-Elert - Chaconne
Õp. Mihkel Peäske
Klaveril Jana Peäske
 
Artjom Pahhomov, flööt, eelõpe
Carl Philipp Emanuel Bach -  Kontsert B-duur I osa 
Claude Debussy - "Syrinx" sooloflöödile
Õp. Tarmo Johannes 
Klaveril Tiiu Maasing

Anne-Ly Linde, flööt, eelõpe.
Johann Sebastian Bach - Sonaat e-moll flöödile ja basso continuole I osa
Francis Poulenc - Sonaat flöödile ja klaverile I osa
Õp. Tarmo Johannes 
Klaveril Tiiu Maasing
 
Kleer Suursild, flööt, 10 klass
P. Taffanel „Grande Fantaisie“
Õp. Raivo Peäske
Klaveril Jana Peäske
 
Anna Talas, I kursus, flööt
F.Doppler  Mazurka Op. 16
J.Mouquet, La flute de Pan, Op.15, II.osa „Pan et les oiseaux“
Õp. Heili Mägi
Klaveril Ieva Kostanda
 
Serafima Afanasieva, flööt, I kursus.
Albert Roussel - "Monsieur de la Péjaudie" flöödile ja klaverile
Arthur Honegger - "Romanss" flöödile ja klaverile
Õp. Tarmo Johannes 
Klaveril Tiiu Maasing
 
Susanne Rull, flööt, 7 klass
L. Ganne „Andante ja Scherzo“
Õp. Raivo Peäske
Klaveril Jana Peäske
 
Helena Saks, flööt, I kursus
B.Godard, Suite de trois morceaux, Op. 116
1.osa  Allegretto
2.osa  Idylle
H.Eller Aasal
Õp. Heili Mägi
Klaveril  Ieva Kostanda
 
PAUS 11.45 – 12.30
 
12.30
Pille-Riin Kurrikoff, flööt, eelõpe.
J.Mouquet „La flute de Pan“ op. 15, , I osa „Pan ja lambakarjused“, II osa „Pan ja linnud“
Õp. Heili Mägi
Klaveril Ieva Kostanda
 
Tuule-Helin Krigul, flööt, 8 klass
G. Hüe „Fantaasia“
Õp. Mihkel Peäske
Klaveril Jana Peäske
 
Elisabeth Hunt, flööt, I kursus.
Philippe Gaubert - Fantaasia  
Õp. Peeter Malkov
Klaveril Tiiu Maasing
 
Laura Pähkel. Flööt, 10 klass
H. Büsser „Prelude et Scherzo“
Õp. Mihkel Peäske
Klaveril Jana Peäske
 
Karmen Palusoo, flööt, I kursus.
Georg Philipp Telemann - Fantaasia nr. 2 sooloflöödile
Adagio
Allegro          
Gabriel Faure - Fantaasia   
Õp. Peeter Malkov
Klaveril Tiiu Maasing
 
Teele Masing, II kursus, flööt
F.Doppler, Fantaisie Pastorale Hongroise, Op 26
Õp.  Heili Mägi
Klaveril Ieva Kostanda
 
Monika Väliste, flööt, II kursus
Philippe Gaubert - Sonaat nr. 2  I osa
Kazuo Fukushima - "Requiem" sooloflöödile.
Õp. Tarmo Johannes 
Klaveril Tiiu Maasing
 
PAUS 13.45-14.15
 
KLARNETID
 
14.15
Markus Sügis, I kursus, klarnet
A. C. Cartellieri – Klarnetikontsert nr.1, B-duur
J.E. Barat „Pala“ g-moll
Õp. Tõnu Kalm
Klaveril Märten Karm
 
Anita Maasalu, klarnet, II kursus.
Carl Maria von Weber – Introduksioon, teema ja variatsioonid op. Posth 
Õp. Vello Sakkos
Klaveril Tiiu Maasing
 
Gunnar Mändmets, I kursus, klarnet
K. Turnball – Ostsillatsioon
A. Coquard – Meloodia ja Skertsetto
Õp. Tõnu Kalm
Klaveril Märten Karm
 
Anni Ritson, II kursus, klarnet
L. Sumera – Kalas capricciot
B. Martinu – Sonatiin klarnetile ja klaverile, I osa Moderato
Õp. Tõnu Kalm
Klaveril Märten Karm
 
SAKSOFONID
 
15.00
Emma Jõgi, saksofon, 10 klass
R.Planel „prelude et Saltarelle“
A. Vivaldi „Sonaat“ g-moll, I osa
Õp. Olavi Kasemaa
Klaveril Meeli Ots
 
Marina Štšigorets-Sokolova, altsaksofon, I kursus.
Malcolm Arnold -  Saksofoni kontsert  II ja III osa 
Õp. Sulev Sommer
Klaveril Dede Noodla
 
OBOE
 
Mirjam Murd, oboe, II kursus
Henri Tomasi - ''Ilming''  I osa ''Peruu'' 
Wolfgang Amadeus Mozart - Oboekontsert C-duur I osa  
Õp. Reet Käärik
Klaveril Tiiu Maasing
 
FAGOTT
 
Peeter Johannes Priks, fagott, I kursus.
Antonio Vivaldi - Fagotikontsert e-moll F VIII, 6; RV 484, I ja II osa 
Õp. Tarmo Velmet
Klaveril Tiiu Maasing
 
Reti Toom, I kursus, fagott
Benedetto Marcello „Sonaat“ e -moll I-IV osa (Adagio, Allegro, Largo, Allegretto)
Õp. Kulvo Tamra
Klaveril Jaan Kapp
 
Oliver Ann, fagott, II kursus.
Edward Elgar – „Romanss“ op. 62 
Õp. Tarmo Velmet
 
Orienteeruv lõpp I vanuserühmal 16.00
Diplomite kätte andmine!
 
VANEM VANUSERÜHM
 
FLÖÖDID
 
16.30
Karina Ivantsuk,  IV kursus, flööt
P. Taffanel  „Grande Fantasie sur Mignon“
Õp. Heili Mägi
Klaveril Ieva Kostanda
Jennie-Ry Lootus, flööt, 12. klass,
E.Bozza „Agrestide“
Õp.Raivo Peäske
Klaveril Jana Peäske
 
Kerstin Laanemets, flööt, 12. klass
S.Karg-Elert Sümfooniline kantsoon
Õp. Mihkel Peäske
Klaveril Jana Peäske
 
Kristjan Lume, flööt, 11. klass
F.Borne Carmen-fantaasia
Õp. M.Peäske ja Õp. R.Peäske
Klaveril jana Peäske
 
KLARNETID
 
17.20
Marta-Madleen Tamm, klarnet, 11 klass
C.M von Weber „Variatsioonid“ op. 33 klarnetile ja klaverile
Õp. Vahur Vurm
Klaverile Meeli Ots
 
Valeri Trahhatšjov, klarnet, 11. klass
C.M von Weber „Grande duo Concertante“ op. 48
Õp. Vahur Vurm
Klaverile Meeli Ots
 
Kerit Ilves, klarnet, III kursus.
Henri Rabaud – Konursi soolo op. 10
Malcolm Arnold – Sonatiin op. 29  
 I osa Allegro con brio
II osa Andantino
II osa Furioso
Õp. Vello Sakkos 
Klaveril Tiiu Maasing
 
Taavi Poll, tenorsaksofon, III kursus. Õp. Lauri Sepp 
Jacques Bernard - 6 miniatures for solo saxophone I osa Lyrique
Pedro Iturralde – Siute Hellénique  
Klaveril Dede Noodla


FAGOTT
 
Jakob Peäske, fagott, 12. klass
R.Boutry Interferences
õp. Peeter Sarapuu
Klaveril Jana Peäske
 
Orienteeruv diplomite kätteandmine 18.45

VASKPUHKPILLID JA LÖÖKPILLID

10. märtsil kell 11.00

11.00 VANEM VANUSERÜHM 

1.Kaspar-Oskar Kramp, tromboon, 11.klass, 
õp. Andres Kontus, klaveril Meeli Ots       
C.M.von Weber  Romanss        
M.Arnold Fantaasia

2.Eliise Tani, metsasarv III kursus 
õp Kaido Otsing, km. Ieva Kostanda      

Hermann Neuling -  Bagatelle  5:50       
W.A.Mozart -  Metsasarvekontsert  nr 3  op 447  3. osa  Rondo  4:30  

3.Artur Reinpõld, metsasarv  III kursus        
Bernhard Krol -  Laudatio   4:30       
Johann Wentzel Kalliwoda  - Introduction and Rondo  9:30       
õp Kaido Otsing, km. Ieva Kostanda

11.45 NOOREM VANUSERÜHM

1. Joosep Serva, metsasarv, I kursus. 
Õp. Kalmer Kiik, klaveril Tiiu Maasing         
Franz Strauss - Introduktsioon, teema ja variatsioonid op.13 ( 9:55)          
Klaveril Tiiu Maasing

2. Mattis- Johan Mere     
G.P.Telemann Süit nr.2 Iosa                         
F.Thome Fantaasia trompet. 6. klass, 
õp. Aavo Ots klaveril Meeli Ots

3. Miikael Tikenberg, trompet, eelõpe 
Õp. Taavi Kuntu  (5:30)           
G. F. Händel – Aaria variatsioonidega           
Pietro Baldassari – Sonaat nr. 1 / I osa

4. Rene-Hendrik Sirkas, eufoonium, 1.kursus, 
õp.Priit Sonn, klaveril Jaan Kapp    
A.Kacanauskas Ema saatis mind    
G.Balay  Andante ja Allegretto

5. Mariell Oserov, metsasarv, 10. klass 
A.Jurjāns Barkarool     
Saint-Saëns, Camille - Morceau de concert op.94
õp. Kalle Koppel, õp Kalervo Kulmala, klaveril Meeli Ots

6. Mart Reinmets, trompet, 8. klass              
F.Gaubert Cantabile et scherzetto 
õp. Aavo Ots klaveril Meeli Ots

7. Mehis Ots,  trompet, 7. klass            
G.P.Telemann Suite nr. 2. I osa          
J.Hubeau Sonaat 1. osa
õp. Aavo Ots klaveril Meeli Ots

8. Villem Süvari          
B.Martinu Sonatiin trompet, 10. klass, 
õp. Indrek Vau  klaveril Riina Joller

13.00 LÕUNAPAUS

14.00 VANEM VANUSRÜHM

4. Jüri Jõul, trompet, 4.kursus, 

õp.Priit Sonn, klaveril Jaan Kapp     
A.Arutunjan  Trompetikontsert

5. Joanna Volkova        
J.Pennequin "Morceau de Concert"        
Caccini Ave Maria trompet, 12. klass 
õp. Aavo Ots klaveril Meeli Ots

 6. Laur Keller, 11.klass  
J.B.Arban Veneetsia karneval    
B.Marcello Sonaat nr.6 I osa  11.klass, 
õp.Aavo Ots, klaveril Meeli Ots

7. Villem Endel Tiits, trompet, 11. klass  
 B.Marcello Sonaat n2 Iosa
 H.Kareva -  Palatrompetile ja klaverile
õp. Aavo Ots klaveril Meeli Ots

15.00 LÖÖKPILLID

1.Marie Luhamäe, löökpillid, I kursus   
Õp.Rein Roos, klaveril Dede Noodla  
 David Friedman - Trance  (6:30, vibrafon) 
 Morris Goldenberg - Concert Etude  /triangel, 3 eri kõrgusega temple blokki, 2 snare trummi, 1 suurem concert tom, suur trumm  (3:10)  

2.Teodor Hirvoja, löökpillid, I kursus. 
Õp. Rein Roos ja Csaba Zoltan Marjami 
 Rich O'Meara - "Restless" (2.30) 
Mattias Schmitt - "One World Percussion" I osa (4 min) 
 Mattias Schmitt - "Ghania"  (2.30)

3.Tanel-Eiko Novikov, 10.klass      
Casey Cangelosi - "Etude in a-minor no.2" soolomarimbale, (ca 6 min)  
Astor Piazolla/ arr. by Pius Cheung - "Verano Porteño" soolomarimbale, (ca 4 min)