D. O. Wirkhausile pühendatud Noorte Puhkpillimängijate Konkursi tulemused 19. okt


17.-18. oktoobril toimus Kõrvekülas D. O. Wirkhausile pühendatud Noorte Puhkpillimängijate Konkurss. Kokku osales 123 õpilast 14st Lõuna-Eesti muusikakoolist. Konkurssi korraldas Tartu Valla Muusikakool.

Noori muusikuid hindasid Aavo Ots (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ja Tallinna Muusikakeskkooli trompetiõppejõud, ansambli- ja orkestrijuht, dirigent), Valdo Rüütelmaa (Tallinna Ülikooli pilliõpetuse ja orkestridirigeerimise lektor, dirigent ja vaskpilliõpetaja), Tõnu Kalm (H. Elleri nim. Tartu Muusikakooli klarnetiõpetaja, Vanemuise Sümfooniaorkestri orkestrant) ja Karina Zaikova (Vanemuise Sümfooniaorkestri flöödirühma kontsertmeister).

Meie kooli õpilastele oli konkurss väga edukas.

Tulemused: 

FLÖÖDID     
Kuni 10-aastased  
II koht - Otto Nõmm (õp. Anneli Kuusk, km Anu Russak) 

11-12-aastased    
II koht - Helena Kullas (õp. Lande Lampe-Kits, km Anu Russak) 
III koht - Helena Maarja Tarro (õp. Anneli Kuusk, km Anu Russak) 

13-14-aastased  
I koht - Helena Saks (õp. Anneli Kuusk, km Anu Russak) 

15-aastased ja vanemad  
I koht - Helis Oidekivi (õp. Heili Mägi, km Ieva Kostanda)  
 
OBOED  
17-aastased ja vanemad 
I koht - Kristin Kaha (õp. Anna Šulitšenko, km. Jaan Kapp) 

KLARNETID  
15-16-aastased, 17-aastased ja vanemad  
I koht - Ketlin Kallo (õp. Tõnu Kalm, km Märten Karm)                                                                               
SAKSOFONID 
13-14-aastased  
I koht - Pärtel Pilv (õp. Ursula Chillaud, km Ieva Kostanda)  
I koht - Ott-Eric Ottender (õp. Ursula Chillaud, km Ieva Kostanda)   
II koht - Aleksander Strelkov  (õp. Ursula Chillaud, km Ieva Kostanda)    

TROMPETID    
Kuni 10-aastased  
I koht ja Grand prix - Siim Sander Sonn (õp. Priit Sonn, km Ele Sonn)  
II koht - Albert Aadla (õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp)  
III koht - Iko Heero  (õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp)     

15-16-aastased, 17-aastased ja vanemad  
I koht - Jüri Jõul  (õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp)   
II koht - Karl Popp  (õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp)     

METSASARVED   
11-12-aastased  
II koht - Martin Akkermann (õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp)       
III koht - Richard Miikael Jaks  (õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp)      

15-16-aastased, 17-aastased ja vanemad  
I koht - Artur Reinpõld (õp. Kaido Otsing, km Ieva Kostanda)     
II koht - Siim Barkala (õp. Kaido Otsing, km Ieva Kostanda)     
III koht - Eliise Tani (õp. Kaido Otsing, km Ieva Kostanda) 

MADALAD VASKPILLID 
Kuni 10-aastased  
III koht - Alan Tšekunda (õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp)  
III koht - Oskar Nõmm  (õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp)   

17-aastased ja vanemad  
I koht - Mait Peterson (õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp)    
I koht - Imre Leopard (õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp) 
II koht - Siim Naaber  (õp. Priit Sonn, km. Jaan Kapp)    

LÖÖKPILLID  
10-12 aastased  
III koht - Juhan Sobko (õp.Raivo Rebane)  

15-16 aastased, 17-aastased ja vanemad  
I koht - Gertrud Leopard  (õp. Raivo Rebane, km Andre Hinn)  

PALJU ÕNNE!