Kolme kooli puhk- ja löökpillikonkursi tulemused 11. märts


9.-10. märtsil 2017 toimus meie koolis kolme kooli puhk- ja löökpillimängijate konkurss. 

Puupuhkpille hindas žürii koosseisus:
Soo-Young Lee (Korea, ERSO) 
Jonathan Henderson (Austraalia, Rahvusooper Estonia) 
Prof.Olavi Kasemaa (EMTA) 
Vaskuhkpillide žürii:
Prof.Olavi Kasemaa (EMTA)
Peeter Margus (ERSO) 
Viljar Lang (Vanemuise Sümfooniaorkester)

PUUPHKPILLID

Noorem Vanusegrupp 
Flöödid 
I koht Tuule-Helin Krigul (TMKK) 
II koht Teele Masing (Elleri MK) 
III koht Siret Sui (TMKK)
Diplomid
Kleer Suursild (TMKK) 
Laura Pähkel (TMKK) 
Susanne Rull (TMKK)

Klarnetid 
III koht Gunnar Mändmets (Elleri MK) 
III koht Markus Sügis (Elleri MK)
Diplomid 
Anita Maasalu (Otsa MK) 
Anni Ritson (Elleri MK)
Grand Prix Gunnar Mändmetsale teose K. Turnballi "Ostsillatsioonid" silmapaistva esituse eest. 
 
Saksofon 
II koht Emma Jõgi (TMKK)
Grand Prix Emma Jõgi´le teose R. Planel "Prelüüd ja Saltarelle" silmapaistva esituse eest. 
 
Oboe 
Diplom Mirjam Murd (Otsa MK) 
 
Fagott 
III koht Peeter Johannes Priks (Otsa MK)
 
Vanem vanuserühm 
Flöödid 
I koht Kerstin Laanemets (TMKK) 
II koht Jennie-Ry Lootus (TMKK) 
III koht Kristjan Lume (TMKK) 
 
Klarnet 
II koht Valeri Trahhatsjov (TMKK) 
II koht Kerit Ilves (Otsa MK) 
III koht Marta-Madleen Tamm (TMKK) 
 
Saksofon 
I koht Taavi Poll (Otsa MK) 
 
Fagott 
I koht Jakob Peäske 
Grand Prix teose R. Boutry "Interferences" silmapaistva esituse eest. 

VASKPUHKPILLID

Noorem vanuserühm
Trompetid
II koht Villem Süvari (TMKK)
III koht Mehis Ots (TMKK)
III koht Mattis-Johan Mere (TMKK)
Diplom
Martin Reinmets (TMKK)

Ülejäänud vaskpillid
I koht Mariell Oserov (TMKK)
II koht Rene-Henrik Sirkas (Elleri MK)

Vanem vanuserühm
Trompetid
I koht Jüri Jõul (Elleri MK)
II koht Villem Endel Tiits (TMKK)
II koht Laur Keller (TMKK)
III koht Joanna Volkova (TMKK)

Ülejäänud vaskpillid
I koht Artur Reinpõld (Elleri MK)
I koht Kaspar-Oskar Kramp (TMKK)
III koht Elisse Tani (Elleri MK)

LÖÖKPILLID

I koht Tanel-Eino Novikov (TMKK)
II koht Teodor Hirvoja (Otsa MK)
III koht Marie Luhamäe (Otsa MK)