Konkursi Parim noor instrumentalist klaveri lõppvooru tulemused 11. märts


I vanuserühm
A-kategooria
I koht Emanuel Teppo
II koht Mikk Mälgand
III koht Maria Maškova
III koht Kärt Mikalai
Diplom väga hea esinemise eest Grete Allas
Eripreemia Riine Pajusaare teose „Rebase meelituslaul“ esituse eest Ustinia Orlova
EMTA üliõpilaste eripreemia (hästi tabatud karakteri eest) Emanuel Teppo

I vanuserühm
B-kategooria
I koht Oleg Korobov
I koht Kalju Yuan Pechter
II koht Jete-Pauline Ollep
II koht Otto Magnus Tihhonov
III koht Teele Siim
III koht David Safiullin
Diplom väga hea esinemise eest
Matilda Teivejõe
Eliise Einama
Dana Mitrovskaja
Eripreemia
P. Tšaikovski „Vana prantsuse laul“ Anna Lyablina
D. C. Glover teose „Metsikud ponid“ Kätlin Goos
W. Gollock „Flamenko“ Sofia Tsõmbal
R. Pajusaar „Trolli lugu“ Mia-Marie Malk
R. Pajusaar „Bambuses hiilib tiiger“ Maria Palling
Eripreemia U. Suneps „Miks nii…?“ Dana Nikulina
EMTA üliõpilaste eripreemia (väledate sõrmede eest) Teele Siim

II vanuserühm
A-kategooria
II koht Andre Laikre
II koht Polina Smirnova
III koht Kristina Polov
III koht Maria Helena Saar
Diplom Hanna-Liis Aunver
Diplom Jekaterina Martšenko
EMTA üliõpilaste eripreemia Kristina Polov

B-kategooria
I koht Madis Sikk
II koht Anna Arsenjeva
III koht Kasper Joel Nõgene
Diplom väga hea esinemise eest Sonja Gritšenko
Diplom väga hea esinemise eest Joonatan Kahre
Diplom väga hea esinemise eest Mirtel Lehto
Diplom väga hea esinemise eest Krislin Sallo
Diplom väga hea esinemise eest Trevor Tarto
EMTA üliõpilaste eripreemia Kasper Joel Nõgene

III vanuserühm
A-kategooria
I koht Carita Irjas
I koht Marija Smirnova
II koht Anette Allas
III koht Kertu-Riin Petrov
Diplom Maia Mägi
Diplom Pipi Õun
Eripreemia Riine Pajusaare teose „Vihmasagara jutustus“ esituse eest - Anette Allas
EMTA üliõpilaste eripreemia Carita Irjas

III vanuserühm
B-kategooria
I koht Darja Kisseljova
II koht Getter Kiissel
III koht Anna-Maria Randväli
III koht Patrick Malm
Diplom Valeria Platonova
Diplom Jelena Tihhomirova
Diplom Karl Joosep Onoper
Diplom Ksenia Gretšiškina
Diplom Sander Erik Ilves
Eripreemia Riine Pajusaare teose „Vihmasagara jutustus“ esituse eest - Valeria Platonova
EMTA üliõpilaste eripreemia Ksenia Gretšiškina

IV vanuserühm
A-kategooria
I koht Marten Mõru
II koht Sander Sirge
II koht Sofia Khvichia
III koht Margot Salumets
Diplom Kadri Liis Laas
EMTA üliõpilaste eripreemia Sofia Khvichia

B-kategooria
I koht Theodor Teppo
II koht Sofi Kamilla Lõssenko
III koht Anna Malysheva
III koht Jane Valge
III koht Aili Pent
III koht Anita Koševaja
Diplom Polina Šuvalova
Diplom Karina Agnes Raudkats
EMTA üliõpilaste eripreemia Jane Valge

V vanuserühm
A-kategooria
I koht Grete Eliise Kask
II koht Uljana Lvova
II koht Jekaterina Tšernoševa
III koht Uljana Prosvetova
Diplom Maria Arošjus
EMTA üliõpilaste eripreemia Grete Eliise Kask

B-kategooria
III koht Madis Aasalo
Diplom Liis Reimand
EMTA üliõpilaste eripreemia Madis Aasalo