Koolidevaheline pianistide konkurss 27.-28. jaanuar 2017. Tulemused 28. jaan



Meie koolis toimus 27.-28. jaanuaril koolidevaheline pianistide konkurss. Osa võttis 38 noort pianisti Tallinna Georg Otsa Muusikakoolist, Tallinna Muusikakeskkoolist ja Tartu Heino Elleri Muusikakoolist.

Žüriii 
Lembit Orgse - esimees (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia)
Ia Remmel (G. Otsa Muusikakool)
Piret Habak (Tallinna Muusikakeskkool)
Ruth Ernstson (H. Elleri Muusikakool)

................................................................................

TULEMUSED

I kursus, IX klass 
I koht, laureaat 
Argo Jentson, õp. Age Juurikas, TMKK
Anastassia Mjassojedova, õp. Ülle Sisa, Otsa kool
III koht, laureaat 
Joonatan-Peeter Tombu, õp. Anu Nahkur, TMKK
Laureaat 
Grete Eliise Kask, õp. Martti Raide, TMKK
Eliise Tamm, õp. Kai Ratassepp, TMKK
Maria Tähe, õp. Anu Nahkur, TMKK
Diplom                               
Maria Hommik, õp. Piret Väinmaa, Otsa kool
Hanna Pria Hulkko, õp. Reet Ruubel, TMKK
Pauliine Kokla, õp. Anu Nahkur, TMKK
Rebecca Must, õp. Ene Metsjärv, TMKK
Marta Mägimets, õp. Martti Raide, TMKK
Kiituskiri                   
Maria Harkina, õp. Jelena Elkind, Otsa kool
Eripreemia 
J. S. Bachi Prelüüdi ja fuuga parima esituse eest Anastassia Mjassojedova

II kursus, X klass
I koht, laureaat
Karl Johan Nutt, õp. Anne Sarrap, Ivari Ilja, TMKK
Karl Reimand, õp. Ülle Sisa, Otsa kool
III koht, laureaat
Arina Makarenko, õp. Ülle Sisa, Otsa kool
Liisa-Maria Marrandi, õp. Tanel Joamets, Elleri kool
Laureaat                   
Eva Lotta Lepp, õp. Kadri Leivategija, Elleri kool
Diplom             
Yasmina Bouhouda, õp. Ira Floss, TMKK
Susanna Liisa Onoper, õp. Ira Floss, TMKK
Jekaterina Tšernõševa, õp. Ia Remmel, Otsa kool

III kursus, XI klass      
I koht, laureaat    
Arko Narits, õp. Marko Martin, TMKK
Laureaat  
Anu Sihv, õp. Jaan Kapp, Elleri kool
Elina Tšertšel, õp. Kadri Leivategija, Elleri kool

Diplom        
Carolin Karo, õp. Pille Taniloo, Elleri kool
Aleksandra Serebrjakova, õp. Mati Mikalai, TMKK

IV kursus, XII klass       
I koht, laureaat     
Mihhail Kriiva, õp. Mati Mikalai, TMKK
Evita Lohu, õp. Kersti Sumera, Mihkel Poll, TMKK
Sven-Sander Šestakov, õp. Jaan Kapp, Elleri kool
Laureaat 
Luisa Lõhmus, õp. Anu Nahkur, Toivo Nahkur, TMKK
Diplom 
Ilona Dudnik, õp. Ülle Sisa, Ia Remmel, Otsa kool
Olga Kreiter, õp. Piret Väinmaa, Otsa kool
Anni-Grete Kullamaa, õp. Kai Ratassepp, TMKK
Jelizaveta Leonova, õp. Ia Remmel, Otsa kool
Elisa Polov, õp. Inga Arro, Otsa kool

Palju õnne!

Fotogaleriid konkursi lõpetamisest näed siit