Noorteosakonna vastuvõtu tulemused 27. mai

Noorteosakonna õpilaste vastuvõtu tulemused

1. Vastu võtta noorteosakonna 1. klassi järgmised õpilased:

Klaveri eriala

1. Merete Onnia Annely Pakarinen

2. Kertu Raudsepp

3. Grete Remmelkoor

4. Laura Veerde

Keelpillide eriala

            1. Anni Heero - viiul

            2. Karmen Ipsberg

            3. Eliisabet Jürimäe

            4. Carmen Kallas

            5. Jaagup Johannes Koppel (tšello)

6. Mia-Maria Lorenz

7. Oskar Läänelaid

8. Anette Nurja

9. Rahel Paarop

10. Helemai Semjonov

11. Annabel Taaber

 

Puhkpillide eriala

            1. Mart Nikopensius (saksofon)

            2. Susanna Soraia Oidekivi (flööt)

            3. Sebastian Olmaru (flööt)

            4. Paul Piirimäe (klarnet)

            5. Karol Henrik Vana (saksofon)

Löökpillide eriala

            1. Juhan Sobko


2. Lisavastuvõtu tulemusena võtta vastu noorteosakonda järgmised õpilased:

            1. Mark Brovarets klarneti erialale 2. klassi

2. Stiine-Kirke Jurs   viiuli erialale   2. klassi

3. Orm Leopold Lukas trompeti erialale 2. klassi

4. Laura-Liisa Aasa    kandle erialale 2. klassi

            5. Karmen Kotkas      viiuli erialale   3. klassi

            6. Pille Triin Voolaid viiuli erialale   8. klassi


3. Võtta  õppima Tulevikumuusiku arenguprogrammi järgmised õpilased:

Klaveri erialale

            1. Lilian Hindrikson               2. klassi

            2. Grete Laine                        3. klassi

            3. Liisa-Maria Marrandi         8. klassi

            4. Kristin Pintson                   7. klassi

            5. Karina Agnes Raudkats     3. klassi

 

Keelpillide erialale

            1. Brigita Joosing                   7. klassi

            2. Camilla Kaaver                  4. klassi

            3. Kaari Kattai                        8. klassi

            4. Hellika Otsar                      5. klassi

5. Kärt Rannik (tšello)                       6. klassi

 

Puhkpillide erialale

            1. Teele Masing (flööt)           7. klassi

Ain Tarro

õppejuht