"Parim noor instrumentalist 2018" viiul ja vioola 26. märts

Konkurss “Parim noor instrumentalist 2018” 24.- 25.03.2018 Nõmme Muusikakoolis vabariikliku vooru viiul ja vioola TULEMUSED. 

Žürii: Nijolė Prascevičienė, Aino Riikjärv, Aet Ratassepp



A-kategooria I vanuserühm
III koht,
Kertu Kull
, õp Svetlana Alp ja Kristel Eeroja-Põldoja, km Tiina Tomingas
Diplom,
I vanuserühm
Indrek Roosaar, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel
Tessa Groen, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel

A-kategooria II vanuserühm
I koht ja Grand Prix
Uku Toots, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel
III koht
Maarja-Leen Piirimäe, õp Evelin Tammiku, km Külliki Seepter
Anel Volmer, õp Hiie Taks ja Kristel Eeroja-Põldoja, km Ülle Noormägi
Diplom ja eripreemia musikaalse esituse eest
Loviise Marie Laht, õp Annela Läänelaid, km Külliki Seepter
Diplom
Maarja Olesk, õp Marge Venkov ja Kristel Eeroja-Põldoja, km Grete Jädal

A-kategooria, III vanuserühm, vioola
II koht
Eevo Eenok Eeriki Kask
, õp Hiie Taks ja Kristel Eeroja-Põldoja, km Ülle Noormägi

A-kategooria III vanuserühm
II koht

Johannes Palm, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Anne-Mai Palm
Diplom

Egle Vendt, õp Sirje Rein ja Kristel Eeroja-Põldoja, km Kristi Kärmas
Mona Jõema, õp Tiina-Mai Arund ja Kristel Eeroja-Põldoja, km Jana Ojala
Nora Tamra, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel
Henri Nigul, õp Jüri Kukk, km Ieva Kostanda
Kristin Tõnisson, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel

A-kategooria IV vanuserühm
Diplom

Epp Katariina Jaanson, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel
Annamarii Haab, õp Hiie Taks ja Kristel Eeroja-Põldoja, km Ülle Noormägi
Mia Kurvits, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel
Elise Marie Olesk, õp Marge Venkov ja Kristel Eeroja-Põldoja, km Grete Jädal

A-kategooria IV vanuserühm vioola
Diplom

Joosep Lõhmus, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel

B-kategooria I vanuserühm
Diplom
Madli Heero
, õp Annela Läänelaid, km Külliki Seepter

B-kategooria II vanuserühm
Diplom
Villem Lubi
, õp Evelin Tammiku, km Külliki Seepter

Õnnitleme õpilasi ja õpetajaid. Täname kontsertmeistreid.