Sisseastumiskatsed noorteosakonda 26. apr




4. - 9. klassi vabadele kohtadele toimuvad vastuvõtukatsed 24. mail 2011 kell 17.
Klaver – väike saal
Keelpillid – klass 203
Puhkpillid – klass 402
Kitarr – klass 403
Akordion – klass 218

Noorteosakonnas saab õppida klaveri, keelpillide, kitarri, puhkpillide, löökpillide, akordioni harfi ja kandle erialadel. Erialatunnid toimuvad kaks korda nädalas. Lisaks erialatundidele toimuvad ka solfedžotunnid, samuti kaks korda nädalas.

..........................................................

Elleri kooristuudio vastuvõtt laste- ja noortekoori 3.-9. klassi õpilastele

Esmaspäeval, 23. mail kell 17 – 19 klassis 317
Kolmapäeval, 25. mail kell 17 – 19 klassis 301
Reedel, 27. mail kell 17 – 19 klassis 317
Reedel, 3. juunil kell 17 – 19 klassi 317     

LASTEKOORI ootame lapsi, kes astuvad uuel õppeaastal põhikooli III, IV ja V klassi ning NOORTEKOORI noori, kes alustavad õppetööd VI, VII, VIII ja IX klassis.  

Tule laula meile palun üks enda valitud saateta laul  ja sooritame lihtsa musikaalsuse ja rütmitunde katse! 

..........................................................

Vastuvõtukatsed ettevalmistusklassidesse eramuusikakoolis Ardente toimuvad teisipäeval, 24. mail kell 17.00 (5-aastased) ja kell 18.00 (6-7-aastased lapsed).
Vaata lähemalt siit>

..........................................................

Heino Elleri nim. Tartu Muusikakooli noorteosakonna 1. klassi on vastu võetud järgmised õpilased:

KLAVERI ERIALA
1.    Gabriel Palm        ( õp. Liina Kütt )
2.    Daniel Sildva         ( õp. Tiina Konks )
3.    Konrad Vahter        ( õp. Andres Mutso )
4.    Simona A. Alabert    ( õp. Liina Kütt )
5.    Alexandra E. Martinson    ( õp. Andre Hinn )
6.    Angela Ikonen         ( õp. Iive Joamets )
2. klassi
Viiu Elise Kuusemaa        ( õp. Tiina Konks )
Anete Maremäe          ( õp. Iive Joamets )

KEELPILLI ERIALA
1.    Evelin Uue         õp. Reet Mets )
2.    Franz F. Põldoja        ( õp. Reet Mets )
3.    Ott Kiveste        ( õp. Reet Mets )
4.    Tormi Kalle        ( õp. Reet Mets )
5.    Sandra Reigo        ( õp. Annela Läänelaid )
6.    Hellemai Haamer    ( õp. Annela Läänelaid )
7.    Anna Mutso        ( õp. Eveli Roosaar )
8.    Lembi Laine Kuusemaa    ( õp. Eveli Roosaar )
9.    Joosep Lõhmus        ( õp. Eveli Roosaar )
10.    Kertu Käär        ( õp. A. Läänelaid )

KITARRI ERIALA
1.    Hanna Soomre        ( õp. Peep Peterson )
2.    Hendrik Pajur         ( õp. Peep Peterson )

AKORDIONI ERIALA
1.    Henri Tõevere        ( õp. Karoly Kivit )
2.    Karmen Kaljuste      ( õp. Karoly Kivit )
2.klassi
Brait Erlich            ( õp. Külli Kudu )

PUHKPILLI ERIALA
1.    Karl Reimand        ( õp. Priit Sonn )
2.    Siim S. Sonn        ( õp. Priit Sonn )
3.    Emily Susanna Knotts    ( õp. Anneli Kuusk )
4.    Hanna-Mari Semjonov    ( õp. Anneli Kuusk )

Palume  kõikidel lapsevanematel esitada õppekaardi avamiseks lapse andmed ja koopia sünnitunnistusest hiljemalt  22. juuniks 2011 kooli kantseleisse.

Esimese koolipäeva aktus toimub 1. septembril 2011 kell 17.00 TÜ ajaloo muuseumis Toomemäel.