Reet Metsa tšelloklassi kontsert K 17. oktoober 2018 kell 18 Tubina saal

Reet Metsa tšelloklassi kontsert
J. Waller           Kaua aega tagasi    
                         Marten Vals, I klass

 
W. A. Mozart        Mailaul
Lastepala             Tšehhi rahvalaul                                      
                            Juhan Kivastik,  I klass

 
H. Schlemüller        Skertsiino              
L. Beethoven          Kontratants
                               Henri Palm, II klass


N. Baklanova          Allegretto              
                               Helena Mällo, II klass

 
K. Hatšaturjan         Tomati tants                      
                                Egert Erik Rees,  II klass

 
R. Schumann           Hällilaul                  
J. Breval                   Kontsert D-duur, III osa
                                 Maali Toots, II klass

 
W. H. Squire             Tarantella              
                                 Kotred Paide, IV klass

 
M. Paradis                 Sitsiliaana                          
A. Aivazjan                Gruusa tants
                                  Miko Marius Onni, IV klass                                

 
E. Grieg                     Albumileht                              
                                 Jaagup Johannes Koppel,  V klass

 
W. H. Squire              Unistuste maal          
                                  Anne-Mari Rauba, V klass

 
W. H. Squire              Tarantella                  
                                  Richard Heinrich Laht,  IV klass

 
A. Hatšaturjan            Ekspromt                    
                                   Rica Veevo,  VI klass

 
P. Mascagni               Intermezzo                
P. Tšaikovski              Sõnadeta laul
                                  Leele Jürjen, VI klass

 
E. Arro                        Largo                          
C. Saint-Saens           Allegro appassionato  
                                   Teele Lotte Trug, VI klass

 
D. Popper                   Ungari rapsoodia                  
                                   Evelin Uue,  VIII klass

 
D. Popper                   Gnoomide tants                      
                                   Katariina Lorenz, IX klass

 
G .Goltermann            Capriccio                    
                                    Eva Lotta Krigul, I kursus

 
D. Popper                   Vito                        
                                   Kärt Rannik, I kursus

 
F. Mendelssohn           Sõnadeta laul        
                                    Lara Löser, I kursus

 
S. Rahmaninov            Eleegia                    
                                     Loo Arukask, III kursus

 
P. Tšaikovski               Pezzo capriccioso      
                                    Hanna Anett Peiel, IV kursus

 
klaveril Anne-Mai Palm

 

Kontserdid

Telli uudisvoog »












Start writing ...Start writing ...