Säravad klahvid K 12 detsember 2018 kell 18 Tubina saal

Säravad klahvid
S. King     Tsirkuses
Marta Andresen, I klass, õp R. Ernstson

J. G. Witthauer     Gavott
Margaret Palm, I klass, õp R. Ernstson

N. Faber      Kass hiilib
Knut-Roderick Rips, I klass, õp J. Golub

R. Pajusaar       Kaks parti vaidlevad
Noora Annus, I klass, õp I. Joamets

W. Gillock      Flamenko
Mirt Annus, II klass, õp I. Joamets

J. S. Bach       Torupill
Kristjan-Siim Laas, II klass, õp R. Ernstson

P. Tšaikovski       Nuku haigus, Vana prantsuse lauluke
Gloria Raudjärv, II klass, õp J. Golub

H. Pachulski       Veidi unistades
Amanda Kinsigo, II klass, õp A.-M. Palm

F. Burgmüller      Ballaad
Karolina Tünder, II klass, õp R. Ernstson

W. Gillock      Valss g- moll

Maia Lii Pruulmann, II klass, õp A.-M. Palm

H. Arlen          Over the rainbow
sdn. N. Faber     Maia Lii Pruulmann- Amanda Kinsigo, II klass, õp A.-M. Palm

A. Gretchaninov      Emal
Agnes Pruulmann, III klass, õp A.-M. Palm

M. Kõlar      Kolli tuba
Kristiin Pärnamäe, III klass, õp J. Golub

E. Mägi    Ööbik
Kirke Miina Tegova, III klass, õp R. Ernstson

U. Sisask       Kassiopeia
Armin Ruul, III klass, õp A. Hinn

F. Kuhlau     Kuus väikest variatsiooni
Martin Mõznikov, III klass, õp K. Leivategija

R. Pajusaar       Rebase meelituslaul
Karina Olonen, IV klass, õp R. Ernstson

F. Burgmüller       Mustlased
Marek Blinnikov, IV klass, õp J. Golub, K. Leivategija

J. S. Bach       Polonees g-moll
Gloria Palm, IV klass, õp A.-M. Palm

B. Martinu       Colombina tantsib
Rhianna-Mai Tenson, IV klass, õp T. Konks

R. Pajusaar       Loomaaiahülge unistus
Elisabeth Herta Laht, IV klass, õp T. Konks

F. Burgmüller       Marss
Markus Kadaste, IV klass, õp M. Kasemaa, P. Taniloo

J. S. Bach         Prantsuse süit nr 5, G-duur, Allemande ja Gigue
Lilian Hindrikson, VI klass, õp R. Urb, K. Leivategija

E. Grieg       Noktürn op. 54, nr 4
Magnus Pikksaar, VI klass, õp I. Joamets

F. Chopin      Valss Des-duur op. 64, nr 1
Kerttu-Riin Petrov VII klass, õp K. Leivategija

C. Debussy      Kuuvalgus
Kadri-Liis Laas, VII klass, õp R. Ernstson

F. Liszt        Ungari rapsoodia nr 7, d-moll
Karina Agnes Raudkats, VII klass, õp J. Golub, R. Ernstson

U. Sisask     Andromeda ( Tähistaeva tsükkel)

Merit Tomson, VIII klass, õp A.-M. Palm

J. Rääts         Kaks marginaali 2-le klaverile
Annamaria Kupper, Elis Luik, I kursus, õp T. Joametsa ansambliklass

F. Chopin       Nokturn op. 9, nr 1
Kristiina Kisler, I kursus, õp P. Taniloo

U. Sisask        Maokandja- Häving (Tähistaeva tsükkel)
Annamaria Kupper, I kursus, õp R. Ernstson

F. Mendelssohn       Sõnadeta laul op.19, nr 2, a-moll                                        
Jekaterina Voznjuk, I kursus, õp K. Leivategija  

J. Brahms        Intermezzo op. 118, nr 2, A-duur                                        
Anu Jaagosild, II kursus, õp P. Taniloo  

G. Gershwin       Prelüüd nr 1                                        
Kertu Täht, II kursus, õp T. Joamets  

S. Rahmaninov       Etüüd-pilt, a-moll, op. 39                                        
Liisa-Maria Marrandi, IV kursus, õp T. Joamets            

E. Mägi       Vana Kannel                                        
Eva Lotta Lepp, IV kursus, õp J. Kapp  

Kontserdid

Telli uudisvoog »












Start writing ...Start writing ...