Elleri kooli kontaktid

Aadress: Lossi 15, Tartu 51003
kantselei: tel 742 3705
fax: 742 3611
kool[ät]tmk.ee
Kool kasutab DVKd

Juhtkond

Direktor
Kadri Leivategija  tel 742 3767  kadri.leivategija[ät]tmk.ee

Direktori abi - personalitöötaja

Maire Saar  tel 742 3705  maire.saar[ät]tmk.ee

Haldusjuht

Peeter Illak  tel 51 428 65  peeter.illak[ät]tmk.ee

Tugiüksused

Õppejuht
Ain Tarro  tel 742 3384; 5560 9850  ain.tarro[ät]tmk.ee

Õppekorralduse spetsialist

Piret Hendrikson  tel 742 3705  piret[ät]tmk.ee

Õppetöö arendusjuht

Virge Prank-Vijard  virge.prank-vijard[ät]tmk.ee

Arendusjuht

Maiken Kull  tel 742 3705  maiken.kull[ät]tmk.ee
(lapsepuhkusel)

Projektijuht
Karin-Liis Haljaste  karin-liis.haljaste[ät]tmk.ee

Kontserdiosakonna juhataja

Lilyan Kaiv  tel 742 3705  lilyan.kaiv[ät]tmk.ee

Korraldus- ja kommunikatsioonijuht

Taimi Sild  tel 51 67 558  taimi.sild[ät]tmk.ee

IT juht ja Elleri 
loomelabori juhataja
Jürgen Tina  tel 5646 0475  jurgen.tina[ät]tmk.ee

Haridustehnoloogid

Tony Tonni  tel 5649 5676  tony.tonni[ät]tmk.ee
Renee Trei  tel 5830 9125  renee.trei[ät]tmk.ee

Helitehnik - stuudio juhataja
Kaarel Kuusk  kaarel.kuusk[ät]tmk.ee

Helirežissöör, orelimeister

Urmas Taniloo  urmas.taniloo[ät]tmk.ee

Raamatukogu juhataja

Sirje Olesk  tel 742 3705  sirje.olesk[ät]tmk.ee

Raamatukoguhoidja

Janika Vaniko  tel 742 3705  janika.vaniko[ät]tmk.ee

Klaverite hooldusmeister

Veli Sarv tel 566 18 911

Kontaktisik korruptsiooniennetusega seotud küsimustes Haridus- ja Teadusministeeriumis
Hille Voolaid  hille.voolaid[ät]hm.ee

Haldusüksused

Pearaamatupidaja
Vaike Mustkikkas tel 744 2232 vaike.mustkikkas[ät]tmk.ee

Haldusspetsialist

Enn Rossi enn.rossi[ät]tmk.ee


Osakonnad

Klaveri- ja oreli osakonna juhataja
Pille Taniloo pille.taniloo[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)

Keelpilliosakonna juhataja

Kristel Eeroja-Põldoja kristel[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)

Puhkpilli- ja löökpilliosakonna juhataja

Tõnu Kalm tonu.kalm[ät]tmk.ee
Anneli Kuusk (noorteosakond) anneli.kuusk[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)

Kooridirigeermise osakonna juhataja

Lilyan Kaiv lilyan.kaiv[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)

Lauluosakonna juhataja

Viviane Kallaste viviane.kallaste[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)

Akordion, kannel, kitarr - juhataja

Ruth Kuhi ruth.kuhi[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)

Kompositsiooni ja muusikateooria osakonna juhataja

Katrin Aller katrin.aller[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)

Rütmimuusika osakonna koordinaator

Mariell Piispea mariell.piispea[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)

Pärimusmuusika osakonna juhataja
Eeva Talsi eeva.talsi[ät]tmk.ee (tööleping peatatud)
Arno Tamm arno.tamm[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)

Üldklaveri osakonna juhataja

Anu Russak anu.russak[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)

Üldainete osakonna juhataja

Virge Prank-Vijard virge.prank-vijard[ät]tmk.ee
(kõik osakonna õpetajad)

Kooristuudio

Külli Lokko kylli.lokko[ät]tmk.ee
(kooristuudiost)