III Liivimaa muusikakoolide keelpillimängijate konkursi tulemused. 21. veebr

KONKURSID KEELPILLID
21. ja 22. veebruaril 2019 Tubina saalis. 

Žürii: Olga Isakova, Tereza Šmerling-Heinsaar, Ruslan Petrov







I vanuserühm
I koht Maali Toots, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm
II koht Tessa Groen, Heino Elleri Muusikakool, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel
II koht Annaliisa Aren, Türi Muusikakool, õp Maris Viisma, km Siret Heinaste
III koht Marie Viese, Põlva Muusikakool, õp Liudmyla Kravchenko, km Jana Ojala
III koht Henri Palm, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm
III koht Egert Erik Rees, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm
Eripreemia väga pühendunud mängu eest 
    Pärtel Gross, Põlva Muusikakool, õp Tiina-Mai Arund, km Jana Ojala

IV vanuserühm
I koht Johannes Palm, Heino Elleri Muusikakool, õp Kristel Eeroja-Põldoja,
    km Anne-Mai P
II koht Eevo Eenok Eeriki Kask, Põltsamaa Muusikakool,
    õp Hiie Taks/ Kristel Eeroja Põldoja, km Ülle Noormägi
II koht Hellika Otsar, Võru Muusikakool, õp Mirja Randvere, km Grete Jädal
III koht Katrina Merily Reimand, Viljandi Muusikakool, õp Riina Pürg, km Kristi Kärmas
Tunnustame kava lõpuni viimise eest 
    Evelin Uue, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm

II vanuserühm

I koht Miko Marius Onni, Viljandi ja Heino Elleri Muusikakool
    õp Heli Sommer ja Reet Mets, km Anne-Mai Palm
II koht Loviise Marie Laht, Heino Elleri Muusikakool,
    õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel
II koht Karola Lee Aasavelt, Türi Muusikakool, õp Helen Ott, km Siret Heinaste
III koht Minna Emilia Vürst, Räpina ja Heino Elleri Muusikakool,
    õp Alari Kalvik ja Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel
III koht   Indrek Roosaar, Heino Elleri Muusikakool, õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel
Diplom Emili Naruson, Põlva Muusikakool, õp Tiina-Mai Arund, km Jana Ojala
     Lysell Kukk, Põltsamaa Muusikakool, õp Svetlana Alp, km Ülle Noormägi
    Krõõt Ingel Eesmaa, Tartu I Muusikakool, õp Tiiu Koitla, km Natalja Trošina
    Sophia D`Ariano, Viljandi Muusikakool, õp Sirje Rein, km Kristi Kärmas
    Kotred Paide, Põlva ja Heino Elleri Muusikakool, 
    
õp Heiki Palm ja Reet Mets, km Anne-Mai Palm

III vanuserühm
I koht  Uku Toots, Heino Elleri Muusikakool, õp Eveli Roosaar, km Ebe Müntel
II koht Maari Ello Onni, Heino Elleri Muusikakool,
    õp Kristel Eeroja-Põldoja, km Ebe Müntel
III koht  Leele Jürjen, Heino Elleri Muusikakool, õp Reet Mets, km Anne-Mai Palm
III koht Anel Volmer, Põltsamaa Muusikakool, õp Hiie Taks ja Kristel Eeroja-Põldoja,
    km Ülle Noormägi
Diplom Karl-Vahur Vingisaar, Viljandi Muusikakool, õp Heli Sommer, km Kristi Kärmas
    Sireli Salum, Põlva Muusikakool, õp Tiina-Mai Arund, km Raina Urb
    Maarja-Leen Piirimäe, Elleri Muusikakool, õp Evelin Tammiku, km Küllike Seepter
    Samuel Kurvits, Põlva Muusikakool, õp Tiina-mai Arund, km Jana Ojala
Žürii tunnustab kontsertmeistreid:
Ülle Noormägi, Jana Ojala, Kristi  Kärmas, Ebe Müntel, Anne-Mai Palm