Wirkhausi konkursil olid õpilased edukad 27. okt

KONKURSID PUHKPILLID LÖÖKPILLID TUNNUSTUSED
18.-20. oktoobril toimus Kõrvekülas D. O. Wirkhausile pühendatud Noorte Puhkpilli- ja Löökpillimängijate Konkurss 2018. Konkursi korraldas Tartu valla Muusikakool koostöös Tartu Vallavalitsusega. Konkursi eestvedaja ja peakorraldaja on juba 5-ndat aastat Priit Sonn.

Kokku osales 164 noort muusikut 21-st Tartu regiooni ja Lõuna-Eesti muusikakoolist. Õpilasi hindas professionaalsetest muusikutest ja muusikapedagoogidest koosnev žürii:
Peeter Malkov, Heili Mägi, Heimo Hodanjonok, Valdur Neumann - puupillid; Mihkel Kallip, Kait Tiitso, Valdo Rüütelmaa - vaskpillid; Ilja Šarapov - löökpillid.

Välja anti kaks Grand Prix'd, mis mõlemad tulid Elleri kooli: Mart Nikopensius (saksofon 13-14 - aastased) sai kingituseks altsaksofoni Yamaha Yas-280 ning Teele Masing (flööt 17a ja vanemad) flöödi Trevor & James.

Lisaks jagati välja hulgaliselt auhindu, mille olid välja pannud Eesti Kontsert, Teater Vanemuine, Tartu Vallavalitsus ja Viande Music OÜ.

Meie kooli õpilaste tulemused:

KLARNET
13-14 aastased
Aksel Vürst - I koht (õp Tõnu Kalm, km Ieva Kostanda)

17-aastased ja vanemad
Kevin Mattias Klasman - I koht (õp Tõnu Kalm, km Jaan Kapp)
Anni Ritson - II koht (õp Tõnu Kalm, km Jaan Kapp)

SAKSOFON
kuni 10-aastased
Mia Grete Kärsin - I koht (õp Ursula Chillaud, km Ieva Kostanda)

13-14 - aastased 
Mart Nikopensius - I koht, Grand Prix  (õp Ursula Chillaud, km Ieva Kostanda)

15-16 - aastased
Emily Nora Elizabeth Urla - I koht (õp Ursula Chillaud, km Ieva Kostanda)

17-aastased ja vanemad
Ott Eric Ottender - I koht (õp Ursula Chillaud, km Ieva Kostanda)

OBOE
17-aastased ja vanemad
Gregor Kulla - I koht (õp Anna Shulitchenko, km Jaan Kapp)

FAGOTT
17-aastased ja vanemad
Reti Toom - III koht (õp Kulvo Tamra, km Jaan Kapp)

FLÖÖT
kuni 10-aastased
Marta Altroff - I koht (õp Lande Lampe-Kits, km Külliki Seepter)  

13-14 - aastased
Otto Nõmm - I koht (õp Anneli Kuusk, km  Külliki Seepter)

15-16 - aastased
Sigrid Tomson - I koht (õp Raivo Peäske, km Ieva Kostanda)
Kirke Niinemets - I koht (õp Raivo Peäske, km Ieva Kostanda)  
Stella Päri - diplom (õp Anneli Kuusk, km Külliki Seepter)

17-aastased ja vanemad
Teele Masing - I koht ja Grand Prix (õp Raivo Peäske, km Ieva Kostanda)
Helena Saks - II koht  (õp Raivo Peäske, km Ieva Kostanda)

TROMPET
kuni 10-aastased
Benjamin Rusu - I koht (õp Priit Sonn, km Jaan Kapp)
Paul Gustav Veerde - I koht (õp Priit Sonn, km Jaan Kapp)

13-14 - aastased
Karl Reimand - I koht (õp Priit Sonn, km Jaan Kapp)
Siim Sander Sonn - III koht (õp Priit Sonn, km Jaan Kapp)

17-aastased ja vanemad
Karl Kivi - II koht  (õp Priit Sonn, km Jaan Kapp)
Uku Ojasalu - diplom  (õp Priit Sonn, km Jaan Kapp)

MADALAD VASKPILLID
kuni 10-aastased
Oskar Nõmm - I koht (õp Priit Sonn, km Jaan Kapp)

11-12 - aastased
Mariann Matteus - I koht (õp Priit Sonn, km Jaan Kapp)

15-16 - aastased
Hendrik Jaak Sepp - I koht (õp Priit Sonn, km Jaan Kapp)

17-aastased ja vanemad
Rene-Hendrik Sirkas - III koht (õp Priit Sonn, km Jaan Kapp)

LÖÖKPILLID
11-12-aastased
Mattias Tani - diplom (õp Heigo Rosin, km Ieva Kostanda)

13-14 - aastased
Osvald Nigola - II koht (õp Heigo Rosin, km Ieva Kostanda)

15-16-aastased
Reno Kokmann - I koht (õp Heigo Rosin, km Ieva Kostanda)
Kätlin Käsik - II koht (õp Heigo Rosin, km Ieva Kostanda)